H.B.S. de Batavieren 6 Zaterdag 31 juli Peeljuweel Toernooi Cspel. Aanvang 17.00 uur. Zondag 8 aug-» Nat* Pers. Kamp. 1e klasse heren 60 hoogste schutters van Nederland met deelname van J. Vissers te Boukoul Donderdag 12 aug. jubileumconcours te Griendtsveen; 3 zestallen; aanvang 19.30 uur. Zaterdag 14 aug. Nat. Pers. Kam. 4e klasse heren te Dommelen met deelname van H. Crsmers. Zondag 15 aug. Nat. Pers. Kamp. 1e klasse heren met deelname van J. Vissers te Dommelen. Vrijdag 20 aug. Jubileumconcours te Griendtsveen; 2 zestallen; aanvang 19-30 uur. Zaterdag 21 aug. Limburgse Korps Kamp. te Boukoul; 1e zestal. Zondag 22 aug. Limburgse Pers. Kamp. te Boukoul; welke schutters aan de Limburgse Pers. Kamp. mogen meedoen is nog niet bekend. Zondag 5 sept. Nat. Korps. Kamp. Ere klasse Batavieren 1 te Geverik Beek (L) A klasse Batavieren 2 te Breugel B klasse Batavieren 3 te Horst C klasse Batavieren 4 te Wouw Samenstelling zestallen voor de Nat. Korps Kamp. is als volgt (landelijk) De 6 hoogste schutters van de 2 hoogste Bondswedstrijden korps wedstrijd distrikttotaal 100 pijlen per schutter vormen het Ie zestal. De schutters die op de 7e t/m 12e plaats staan vormen het 2e zestal, enz. Samenstelling zestallen Batavieren 1e zestal J. Vissers W. Brouwers M. Smulders JHesen Ant. Kuypers P. Kuypers 3e zestal J. Tacken W. Jacobs B. Emonts P. Heidens H. Baltussen Jos Weijs 2e zestal H. Weijs G. Cremers Leon Weijs Al. Kuypers G. Weijs G. Kuypers 4e zestal H. Kleeven P. Weijs P. Reijnders A. Drabbels N. Vissers P. Emonts

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 6