TE KOOP STG. JEUGDWERK 3 T_0_M_A_T_E_N (iedere dag behalve maandag en donderdag) Th. Jacobs Horsterweg 39 Wielerronde Dinsdag 6 juli stonden ze klaar in Siebengewald. Ruim 150 jongens en meisjes, bezemwagen, geluids wagen en vele volgauto's. Ook nu weer een ploeg uit Castenray. Onder ideale weersomstandigheden begon men de tocht van ruim 200 kilometer door het Noord-Limburgse landschap. Tijdens de klassementsproeven onder de middagpauzes sprak ook onze ploeg weer een woordje mee. Zo stonden we op de laatste dag met onze ploeg op een goede zevende plaats. Individueel behaalden Urban Volleberg en Eddy Philipsen goede re sultaten door respectievelijk als tweede en derde te eindigen in het eindklassement van hun leef tijdsgroep Jongens, allemaal uitstekend gefietst!! Middenstand Castenray, bedankt voor de broodnodige centjes!! Toeschouwers, bedankt voor de aanmoedigingen!! Tot volgend jaar!!!!! In het programma-boekje van de DCEWESK werd by de sponsors in plaats van Gebr. Strobos vermeld Gebr. Smits. Sorry, Gebr. Strobos, u bent wel degelijk een vaste sponsor!!!!!!! Doeweek Op de slotavond van de doeweek werd door een van de deelnemende groepen het navolgende voordrachtje gemaakt: Maandag: de fietstocht was op maandagmorgen en we zijn hadden er ook vragen by 's middags werd de vlag verborgen Wie hem gevonden had was biy. Dinsdag: In de bierbrouwer^ was het houd En daar stonk het ook zo raar En 's middags gingen we bowlen Waar iedereen van houdt. Woensdag:We gingen 's morgens met de bus In Bobbejaanland was het zo knus Van de bootjes kregen we niet genoeg En de leiding zat nog in de kroeg.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3