José en Geert Kunen Muziekvereniging Tienraijs Fanfare 3 trouwen op vrijdag 25 juni 1982 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Venray en om 14.00 uur in de kapel van Veltum. Dagadres: zaal Kleeven Nieuwlandsestraat 3 5862 AG Geysteren Receptie: 19.00 - 20.00 uur Ons adres: Bachstraat 61 5802 GN Venray juni 1982 Muziekfeesten Tienraii In verband met de organisatie van het gemeentetournooiorganiseert Tienraijs fanfare een muziekfeest, in de fabriekshal van Piet. Verstraelen gelegen aan de Zwanenweg te Tienraij!- Het comité heeft de volgende aktiviteiten op het programma staan: Zaterdag 26 .1uni:Aodeoshow met disco. Hierbij wordt iedereen in de gelegenheid zijn behendigheid op een stier bot te vieren. Voor de winnaars zijn leuke prijzen te winnen. Vorohet publiek veel plezier. Bovendien maakt de winnaar kans op een reis naar Texas USA. Zondag 27 juni; Concertmiddag en -avond. Diverse korpsen uit Noord Limburg komen elk één uur musicéren. Na afloop gelegenheid tot dansen. Zaterdag 3 juli: Gemeentetournooi met alle korpsen uit de gemeente Meerlo-b'anssum. Aanvang 19.30 uur. Jury de heer Hautvast uit Nijmegen. De volgorde zal door loting'worden vastgesteld. Na afloop verzorgt de Tienraijse Hofkapel de stemmingsmuziek. Zondag 4 juli: Fietsdag Tienraij. Vorig jaar deden niet minder dan vierhonderd fietsers mee aan deze familietocht. Dit keer kunnen de deelnemers vanuit ,drie startplaatsen vertrekken: TienraijRosmolen Geijsteren en de ^anteelse Bossen te Horst. De tocht bedraagt 35 km. Alle deelnemers ontvangen een uitvoerige routebeschrijving on naafloop een leuke herinnering. Kosten 3,voor volwassenen en 1, voor de kinderen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3