TENNISCLUB Op woensdag 9 juni vond ten overstaan van ongeveer 60 personen de officiële oprichting plaats van de tennisvereniging Oirlo/Caetenray. Plaats van gebeuren was de kantine van Sportpark "Heesakker". Na een welkomswoord door de voorzitter van de initiatiefgroep gaf deze een overzicht van de activiteiten, die deze groep ontplooid had sinds een eerste behoeftepeiling door de Sportstichting in okt. 1980. Liefst 120 reacties kwamen er binnen op deze eerste enquete dn op 2 juli 1981 was de eerste bijeenkomst met"de geïnteresseerden. Tijdens deze vergadering werd de initiatiefgroep geformeerd en na talloze gesprekken met diverse instanties en tennisverenigingen werd de aanleg van 2 tennis banen binnen het Sportpark "Heesakker" voorbereid. Op 2^ nov. 1981 kwam de initiatiefgroep het gerucht ter ore dat Johan Gonunans uit Oirlo voor zichzelf een tennisbaan zou willen aanleggen. Sr werd alert gerea geerd op dit gerucht en daarna ging alles zo snel, dat het zeer wel mogelijk is, dat op 1 juli a.s. 2 kunststoftennisbanen speelklaar zijn. De ligging is uitermate gunstig, nl. direkt tegenover het sportpark. Met de aanleg van de banen is men momenteel volop bezig. Tijdens de oprichtingsvergadering stelde de voorzitter dhr. Titus Notermans uit Nijmegen aan de aanweizigen voor. Deze tennisleraar gaf op zeer duidelijke wijze informatie over diverse belangrijke zaken rondom het tennisgebeuren. Hij zal tevens tennislessen komen geven voor hen die dat willen. Men kan zich hiervoor opgeven per enquêteformulier, welk ook in dit blad is geplaatst. De contributie werd als volt vastgesteld: 1-7-1982 tot 1-1-1983 senioren 75,- junioren (t/ra 17 j.) - ^5,- minus 25, voorschot vanaf 1-1-1983 senioren 125»- junioren - 75,- per 3aar T' Over de wijze van betaling volgt ong bericht via dit blad. 3ij die na 31 dec. 1982 lid worden, betalen 25,- inschrijfgeld de contributie. Statuten en Huishoudelijk Reglement werden goedgekeurd. Tot 1 januari 1983 zal de initiatiefgroep fungeren als voorlopig bestuur voorzitter: Jan Strijbos, Castenray secretaresse: Ad v.d. Sanden, Oirlo penningm.: Riek Arts, Oirlo leden* Ans Bonekamp, Oirlo Piet Maes, Castenray Jan Kutten, Oirlo. De 3 dames willen zich kandidaat stellen voor het definitieve bestuur. De 3 heren vanwege drukte met andere zaken niet. Met name uit Castenray zien we dan ook gaarne kandidaten voor het definitieve bestuur tegemoet. Sr zijn momenteel 114 leden. Aanmelden kaniaog steedi 5o - jarig bestaan parochie Castenray denk mee doe mee suggestie's of ideeën comité-leden 13.87.11.oil giften

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4