2 liefde voor ons deed door zijn leven, lijden en sterven aan een kruis, Wy worden er ook telkens aan herinnerd hoe Jezus by zijn Laatste Avondmaal ons vooral op het hart heeft gedrukt toch efen te zijn met elkaar. Daarom willen we die efenheid met Christus en met elkaar ook zo duidelijk moge lijk laten zien door ons zo nauw mogelijk met de priester en met elkaar aan te sluiten, 3?qnd:.jeèn en dezelfde Tafel. By de meesten'is dat nog lang niet genoeg doorgedron gen. Men zou het liefst zo ver mogelijk van het altaar, en ook zo^ ver mogelijk van elkaar in de kerk willen plaats nemen... Voor wie een beetje "liturgisch" ge voel heeft een moeilijk te verwerken zaak. Denk er eras goed over na. Wie weet helpt het. Als pastoor, die "dè liturg1" dient te zijn mag ik U daar toch zeker wel in alle be scheidenheid op wijzen. Of niet? Het H.Hart-beeld werd opge richt in 1926. Het kostte! 625,- Stond op een voet van I.50 M. MIS-INTENTIES en MISDIENAARSBEURTEN Luc Vennekens en Rob Urban Volleberg. Zaterdag 19.00 uur Zondag 8.00 uur 10.00 uur Dinsdag 1.J0 uur Woensdag 8.00 uur Donderdag: 8.00 uur Vrijdag 8.00 uur Zaterdag 19.00 uur Weys; Edwin Dinghs en Stefan Bloemen; Marcel Duykers en Gerard van Kuyck (van coll.). Hendrik Fhilipsen (jrd.). Voor het geestel. en tijdel. welzijn van alle parochianen, t.e.v.O.L.Vrouw van Altijddurende Bijstand. Gezongen E.Mis b.g.v. het gouden huwelijksfeest van de familie Strybos-Duykers. Tot intentie van degenen die in deze H.Kis offeren. Overleden ouders Seykens en Collin. Tot intentie van de familie Willemssen-Kersten. Lei Heidens. U hebt het zeker wel opgemerkt: Hoe duidelijker gedrukte tekst, des te zwar ter soms de foto's. Voorlopig zien we geen andere oplossing. De foto's zul len bij een meer officiële uitgave hopenlyk duidelijker worden. In elk geval: beter iets dan niets. Voor een duidelijker - oorspronkelijfcifotozie prikbord,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 2