13 Een terugblik op het voorbije voetbaljaartje leert ons dat S.V.C. 2 het zichzelf soms onnodig moeilijk heeft gemaakt. De ploeg speelde schitterende wedstrijden 2X tegen B.V.V, en de eerste helft in Leunen en Horst) doch schoot op de beslissende momenten (denk aan de wedstrijden tegen o.a. Excelsior en Blerick) tekort. Daarnaast ging de ploeg keihard onderuit tegen Holthees (in de allereerste competitie-wedstrijd) Kronenberg en Ysselstein (de latere, terechte kampioen). Dit alles had toch wel voor een gedeelte te maken met het wegvallen van de broodnodige routine, rust en onverzettelijkheid welke Aloys Kuypers, Jan Rambags en Jos Wismans het vorige seizoen nog in het team brachten. Dit drietal viel in deze volgorde in de loop van het jaar door blessures weg, maar met name Jos (vruchtje) Wismans lijkt nog niet helemaal verloren voor de Gastenray-reserves. Laten we hopen dat Jos het volgend seizoen weer helemaal fit van de partij kan zijn, Eén ding moet Oscar echter nog wel van het hart heren. Het trai- ningsbezoek liet de laatste maanden zéér sterk te wensen overilil S.V.C. 2 verzamelde dit jaar 16 punten uit 22 ontmoetingen. De ploeg won vijf maal, speelde zes keer gelijk en trok elf keer aan het kortste eind. De doelcijfers 29-56. De doelpuntenmakers tenslotte; Huub v. Rhee (11), Twan FleurkensR) Twee doelpunten scoorden Jos Wismans, Jan Rambags, Jan Tielen en Theo Houwen, terwijl Joost Classens, Frank Weys en Christjan Broere het net éénmaal wisten te vinden. Eindigen we nu dan echt met het traditionele woord van dank aan het bestuur, de eltalcommissie (bestaande uit Toon Stiphout en Wim Strijbos), trainer Math Denissen en uiteraard aan het onafschei delijke duo Jos Janssen (steeds de rust zelve met name in paniek situaties) en Thei Jacobs, die in de nacht voorafgaande aan de beslissingswedstrijd met de grensrechtersvlag in de hand heeft geslapen, zo vernam Oscar uit zeer betrouwbare bronnen. Heren, S.V.C, 2 is blij ook het komende seizoen weer een beroep te mogen doen op het grootste gedeelte van jullie. Bedankt 1 Castenray 2 sluit het seizoen 81-82 op zaterdag 5 juni a.s. in Horst af, waar kok Theo Hamlap en ober Twan Blinde Vink ons zullen vergasten op heerlijke hapjes. OSCAR 2. Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF J. 't JONG Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 13