14 IVO - Castenray 5 (2-0) 2-0 In de laatste wedstrijd van deze competitie heeft ons vijfde elftal de 20 punten niet kunnen behalen. IVO dat moest winnen om nog een kans te hebben om kampioen te worden ging erg fel in de aanval en had een erg jeugdig stel op de been gebracht (A-ieugd) o® zeker te kunnen zijn van een overwinning. Een ding werd echter al snel duidelijk, zij wilden de doelpunten te mooi maken en vergaten om te proberen op afstand onze doelman te verrassen. Op werkelijk ongelukkige wijze kwamen zij op een voorsprong. Castenray probeerde alles om een tegendoelpunt te maken, maar de verdediging van IVO was te sterk voor onze verzwakte aanval. Vele raaien moesten onze verdedigers fel ingrijpen om de vele aanvallen van onze tegenstander te kunnen keren. Dit resulteerde in twee ongelukkige botsingen en moesten twee spelers van Velden worden uitgewissseld en onder doktersbehandeling worden gesteld. Even later liet Ger Linders de bal lopen op advies van onze doelman maar wist een speler van Velden de bal te onderscheppen en 2-0 aan te tekenen. Net voor rust kregen wij nog een goede scoringskans toen Gerrit Dinghs een prachtig schot lostte op de de IVO doelman maar deze wist de bal tot een hoekschop te verwerken. Na rust kwamen we iets beter in ons spel en was de storm een beetje geluwd. Er werden vaak slordige ballen gegeven en we kwamen beide niet tot scoren. IVO had nog de beste kansen toen sij een penalty kregen. Zij wisten echter deze niet te benutten en het bleef bij 2-0 Castenray kreeg even later een erg goede scoringskans toen Gerrit Dinghs alleen op doel afging. Hij stond echter op het verkeerde been en zal de bal op de doelpaal gaan. Wim Strijbos inmiddels voor Noud Janssen in net veld gekoaen probeerde nog wat aan de 2-0 stand te doen maar de verdediging van IVO was te snel en wist iedere goede aanval af te slaan. Voor IVO is het nu wachten op de nog in te halen wedstrijd van Areen tegen America. Deze wedstrijd werd enige weken geleden gestaakt en moet nu nog worden volgemaakt daar beide voor een kampioenschap in aanmerking kunnen komen. Langs deze weg willen wij, spelers van het vijfde elftal van de SV Castenray, iedereen bedanken die er voor hebben gezorgd dat we ook dit seizoen konden blijven voetballen. Een speciaal woord van dank aan Gerrit Dinhgs en Ger Linders die ons in zo veie wedstrijden hebben geholpen. Laten we hopen dat we in de volgende competitie weer kunnen blijven voetballen met ons vijfde elftal hetggen zeer zeker niet aan de spelers van ons vijfde elftal zal liggen want zij hebben beloofd het komende seizoen weer allemaal van de partij te zijn. Nogmaals dank aan iedereen en hopelijk tot het seizoen 1982-1983. Spelers en supporters van het vijfde elftal.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 14