"Dor psklank" Vanavond begint de repetitie or. 19.30 uur. Om 21.00 uur is er een ledenvergadering. Agendapunten zijn o.a.; uniformering, Onderling Solistenconcours en Bondsconcourn. Morgen - Financiële Rondgang Morgenmiddag houdt de fanfare weer de jaarlijkse huis-aan-huis actie voor een financiële bijdrage voor onze vereniging. Deze jaarlijkse rondgang werd voorheen altijd aan het einde van het aspergesseizoen gehouden, maar i.v.ra. de Lustrumfeesten (2p t/m 28 juni) is deze vervro Bij deze Schans gelieve u een envelop met circulaire aan te treffen, met een nadere toelichting over het waarom var deze rondgang. We weten dat een fanfare in stand houden financiële offers vraagt. Onze gemeen schap heeft tot nu toe volledig achter de fanfare gestaan en steun ver leend waar dit nodig was. Onze leden hebben zich herhaalde malen van hun beste kant later. zier. en van onze fanfare een alom gewaardeerde en veel geprezen vereniging gemaakt. Dit kon alleen met uw morele steun en financiële bijdrage. Op deze laatste doer, we morgen weer een beroep en we hopen niet vergeefs. Alvast heel hartelijk dank voor uw bijdrage. Net ais voorgaande jaren krijgen we weer hulp van Jan Sambags, die met een open vrachtauto van Vissers Oliehandel de muzikanten van onze Blaaskapel door het dorp zal voeren. Al musicerend wordt de volgende route afgelegd: 1A.00 uur start bij het gemeenschapshuis, Leikeswei - Past. Verheggenstraat - Lollebeekweg - Schoor - Koogriebroekseweg - Horsterweg - Venrayseweg - Katthiasstraat - Castelostraat - Campagne straat - Castenrayseweg - Roffert - Tunnelweg - Csstenrayseweg - Klein Oirlo - Roland - Oirioseheide - Hoensel en terug naar het centrum. Voor een vlot verloop van de rondgang zouden we u vriendelijk willen vragen de enveloppen zoveel Hogelijk klaar te leggen. Bent u niet thuis, dan kunt u eventueel de envelop afgeven bij de buren of bij iemand van het bestuur. Wij danken u alvast bijzonder voor uw medewerking en hopen op een succesvolle en gezellige zaterdagmiddag. ÏEl A£2£.2iL.ffle 1 Concert te Kegel som. Aanvang 20,00 uur. Vertrek 10,30 uur. Sondag 16 mei: Bedevaart te Tienray. Vertrek 9.55 uur bij het gemeenschapshuis. Hoogmis is om 10.30 uur. 25 mei Bestuursvergadering bij H. Wilms. Aanvang 20.30 uur. Maandag 10 mei: Gesprek Muziekfederatie met Bestuur Muziekschool. Hebt u punten die u graag besproken zou zien, geef ze dan even door aan J. Strijbos, tel. 677. OrkestcommissieMaandag 10 roei.vergadering bij Petra. Veyers. Aanvang half 9» ATTENTIE5Ö-JARIG BESTAAN PAROCHIE CASTENRAY. ATTENTIE Dit feest zal gehouden worden van 23 september t/m 2 oktober 1983 en NIET zoals eerder gepubliceerd van 17 t/m25 september 1983.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 8