T5NN 13 J^HEBBSBS ATTCNTIZ Het is alweer enige tijd geleden, dat via dit dorpsblad door de Sportstichting eens g ;peild werd in hoeverre er behoefte bestond aan tennis banen voor Girlo/CastenrayDeze banen zouden mogelijk gelokaliseerd kunnen worden binnen onze eigen sportaccomodatie "Heesakker Men werd gevraagd zich aan te melden, indien men serieuze belangstelling had voor het actief beoefenen van de tennissport in Oirlo/Castenray Bij het secretariaat van de Sportstichting kwallen op deze oproep ruim 120 reacties binnen. Reden genoeg om een initiatiefgroep in het leven te roepen, die de mogelijkheden tot tennis in Oirlo/ Castenray en de haalbaarheid van aanleg van tennis banen (gravel of kunststof) zou onderzoeken. Er werd* en diverse besprekingen gevoerd en contacten gelegd o.a. met gemeente, Ned.Tennisbond en tennisver enigingen elders. Ook werden offertes aangevraagd waaruit bleek, dat de aanleg van 2 kunststof banen ruim een ton sou gaan kosten. Tijdens al deze voorbereidende besprekingen kreeg de initiatiefgroep ook lucht van de plannen van een Oirlonaar om mogelijk voor zichzelf een tennisbaan aan te leggen. Op dit particulier initiatief werd ingehaakt en na een eerste gesprek bleek de bereid heid van deze persoon samen te gaan werken met een op te richten tennisvereniging. Door dit particulier initiatief kunnen 2 kunststof- banen worden aangelegd, centraal gelegen tussen Oirlo en Castenray. Bodemonderzoek e.d. zijn reeds verricht. Niets schijnt de aanleg van de 2 tennis banen (duur 3 weken) nog in ae weg te staan. Alleen sen vergunning voor de afrastering is nog nodig. Of de tennisbanen nu wel of niet daadwerke lijk worden aangelegd, hangt in-feite,alleen nog af van de huur, die een op te richtën tennisver eniging voor het gebruik van de banen wil gaan betalen. De initiatiefgroep is momenteel op een punt aangeland, dat er een tennisvereniging opge richt moet worden, wil men spijkers met koppen kunnen slaan. Daarom roepen wij allen, die actief de tennissport in Oirlo/Castenray willen gaan beoefenen op, zich aan te melden als lid van de tennisvereniging Oirlo/ Castenray i.o. Van het aantal aanmeldingen zal het afhangen of aanleg van de tennisbanen gerealiseerd kan worden. Om enige garantie te hebben, dat alle aanmeldingen ook serieus bedoeld zijn, wordt bij de aanmelding een waarborgsom van 25,verplicht gesteld. Dit is dan tevens een voorschot op de door de leden vast te stellen jaarlijkse contributie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 5