(IE S [3 li Fins- 'n Priester moet zijn: DORPS BLAD VOOR CASTENRAY PAROCHIE NIEUWS heel groot en heel klein: Heel anders dan ik. jaargang nr. 11 WEEKBLAD 1982 Reüaktie-adres: Castelostraat U Inleveren .copy: tot dinsdags 19.oc uur Mr. 1? 3o april 1982 •■Misdienaa Zaterdag Zondag Sin.;,dag Woensdag 'Donderdag Vr' :dag Zaterdag xs: Marcel Duykerc en Urban Vollborg; Pepijn Houwen en René Lin&orn Eddy Philipsen en Marcel Classens, 19.00 uur Martinus Kuypers (fam.). 8.00 uur Jrö. P.J.Weys, Aldeg. Priesen, Henry en Theod. Weys, 10.00 uur T.int. v.an de le Communicantjes en. hun ouder 19.00 uur Overlf&m. Strjjbos-Kemraelngs. Tevens voor een bijz. int. 8.00 uur Overl. f m. van Kuyck-Verr'.'dt. Teven: int. oi'feraars. 8.00 uur Willem van der Uterren. 8.00 uur Josephina Seykens-Coilin9 uur zieken-Oommunie, 19.00 uur Tot intentie ven de fam, Willemssen-Kerrten Ter overweging op (Priester-) roe pingen-Zondag. Voornaam van zin ais van koninklijk bloed. Zoo gewoon als het volk op een heeren-goed; Een Held, die zichzelf bedwong, Een Mensch, dien God overwon; Een Bron van heilig leven, Een zondaar, wien God moest vergeven; Beheerscher van eigen verlangen, Dienstknecht van zwakken en bangen; Niet buigend voor grooten die dwingen Zich neigend tot alle geringen; Door zijn Meester als leerling geleid. Zelf Leider in geestelijken strijd; Nooit moe om voor anderen te vragen, Zelf Schenker van kostbare gaven; Man in den strijd, niet bevreesd voor wonden, Vrouw aan droeve lijdenssponde; Grijsaard in rijp beschouwen, Kind in oprecht vertrouwen; Naar 't hoogste trachtend, Het geringste achtend; Pand van verblijden, Vertrouwd met lijden, Wars van benijden; in denken klaar, In woorden waar; Vrede beminnend, Traagheid verwinnend; in alles zichzélf - ieder oogenblik - (Volgens een oud handschrift)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 1