BEJAARDENVERENIGING 12 Lomra k - Castenray 5 1 - 2 In een inhaalwedstrijd heeft Cast en-ray 5 weer eens laten zien waartoe ze in staat zijn. Het hoop geklasseerde Lomra werd aan de zegekar gebonden. Castenray 5 speelde een goede wedstrijd, wat van Lomra lang niet altijd gezegd kon worden. In de 'jongens van Lomm maar roepen: "Pak die kiep éên". Na afloop had de kiep echter de kloek ingepakt. Na een. kwartier spelen was het Jan Versteegen die 0-1 maakte. Lat was tevens ruststand Na rust moest er hard gewerkt worden om de voorsprong te behouden, tot 10 minuten voor het einde Noud Janssen er een keurige 0-2 van maakte. Dat Lomra nog een keer tegen scoorde kon de pret niet drukken. Eindstand 1 Sloffie. D.I.S. 5 - Castenray 5 0-2 Zondag j.l. speelden we tegen onze buurmannen uit Oirlo. Weer werden de punten mee naar Castenray genomen. Vier punten in één week, dat telt op. Het de wind in de rug gingen we direkt in de aanval. J. Vollenberg en K. Baitussen hadden de Oirlose keeper al een paar keer op de proef gesteld, maar die ranselde alles uit het doel. Na een half uur spelen werd het toch 0-1 door een keihard schot van Jan Versteegen, waartegen de Cirlose keeper niet bestand bleek. Dit was ook de ruststand. Na de theepauze was Castenray toch weer sterker, maar de afwerking liet te wensen over. Het. bleef daarom ook spannend omdat Oirlo ook enkele kansen kreeg. Toen Castenray een hoekschop kreeg, die werd genomen door K. Bal tussen, was het weer. Jan Versteegen die met het hoofd de bal in de hoek plaatste, 0-2. Dit was tevens de eindstand. Vrijdag a.s. om 18.00 uur Castenray 5 - America 5* Sloffie. Op maandag' 10 mei a.s. wordt er door de toneelvereniging "De Kerkdijkers" het toneelstuk opgevoerd "Het minnespel der maagden". De opvoering is in de schouwburg "De Kerkdijk" bij St. Servatius. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Onkosten 1,-. Opgave gaarne voor 6 mei in verband met 'het vervoer. Het bestuur. VuAjV' Je f Qfl 'T'-;- ft s"i - vv. -k - V k^»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12