DORPSRAAD I O M "V3 Verslag vergadering dorpsraad 1*f april Aanwezig behalve de dorpsraad 11 personen. 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. Opmerking: maximum snelheid van 50 km in de kom is niet haalbaar en er is gevraagd om vaker snelheidscontroles te houden. 3. Soos 16 - 20 jarigen Castenray. Na een uitvoerige discussie hierover met de belanghebbenden is de dorpsraad unaniem voor de oprichting van de Soos, maar tegen het gebruik van de kelderruimte van het Gemeenschapshuis in verband met: veiligheid; tegelijkertijd gebruik door andere verenigingen; te kleine ruimte. Advies: uitzien naar andere ruimte. Contactpersoon is A. Rambags. k. Tentoonstelling 50 jaar Parochie. Dit is te veel werk om aan het feestcomité over te laten. Er wordt contact opgenomen met de organisatoren van andere dorpsfeesten welke onlangs gevierd zijn. - Suggestie: reünie van oud-Castenrayers 5. Rijksweg 73» Tracé is vastgelegd. Men zal vasthouden aan het verzoek dat enkele jaren geleden is ingediend voor een geluidswal voor Castenray. - Raadscommissieleden. Deze leden hebben een belangrijke taak en dienen dan ook zoveel mogelijk de vergadering-en bij te wonen. De gemeenteraad kiest deze leden uit op voordracht van de dorps raad. Dhr. H. Willemsen wordt hiervoor benaderd. - 5000 gld. pot. Voor de parochiefeesten zal hieruit subsidie aan gevraagd worden. - Kleine scholen. Hiervoor wordt op 28 mei een studiedag gehouden. Hier zal een afgevaardigde van de dorpsraad zijn. - Zomervergaderingen starten om half 9» 6. Rondvraag. - Peuterspeelzaal. Als na de verbouwing van de lagere school de kleuterschool vrijkomt, is het dan mogelijk dat een gedeelte hiervan door de peuterspeelzaal gebruikt kan worden? Wordt gevraagd bij de gemeente. v - Bloembakken in de kom van Castenray. Deze worden verzorgd door de bejaarden. - Gehuwdenbal. Is er behoefte aan een gehuwdenbal, b.v. 1x per maand? 7. De voorzitter sluit de vergadering. doe mee denk mee! Hebt tl- suggesties of ideeën, laat het weten! 52lj®£iS_Ë£®Ï22D_E2£2£t!iS-ÊastBnraï

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3