13 RKDEV 5 - Ca 5 ten ray 5 (2-0) '+-0 Een ding was ons voor deze wedstrijd ai bekend, Arcen wilde in di tweede treffen binnen acht dagen, de volle winst behalen en al meteen na de aftrap gingen ze erg fel in de aanval. Het gevolg was vaak erg goede scoringskansen maar de afwerking liet te wense over. Met man en macht moest onze vedediging worden geholpen om de vele aanvallen te kunnen keren. Een enkele keer lukt het onze aanval om door te breken maar door goed keeperswerk van de Arcense goalie kwamen we niet tot scoren. Mede als gevolg van een hevige hagelbui die boven Arcen losbarstte duurde het tot ver in de eerste helft voordat Arcen op voorsprong kwam en moest hierbij nog worden geholpendoor onze verdediging. Mart Vollenberg kreeg een schot ongelukkig op zijn voet en plaatste de bal in het doel. Kort voor rust kwam Arcen op een verdiende 2-0 voorsprong toen zij terecht een penalty kre0en toegewezen topn Huub Stri jbos een speler van hun onderuit haaldew -N*a "rust ^kwarabh we beter in ons spel mede door toedoen van Gerrit Dinghs die in de spits vaak erg gevaarlijk was. Helaas kwamen we niet tot scoren daar de Arcense keeper steeds erg attent was. Toch kon Arcen nog tweemaal scoren uit de vele aanvallen die zij met goed voetbal wisten op te bouwen. Na afloop werden onze tegen standers getrakteerd op paaseieren zoals we in de thuiswedstrijd hadden afgesproken. Annie en Hay nog bedankt voor dit leuke extraatje Kronenberg 2 - Castenray 2 7-0 Castenray 2 - D.I.S. 5 0-0 1 Enkel punt slechts puurde SvG 2 uit de zogenaamde Paasdubbel. Na het ongelooflijke pak slaag op Paaszaterdag herstelde de ploei zich enigszins tegen Oirlo. Het gevolg van dit alles is wel, dat Castenray 2 zich behoorlijk in de nesten heeft gewerkt en neg ontzettend hard zal moeten knokken om degradatie te voorkomej Maar dit elftal heeft die dikke degradatie-stok achter de deur blijkbaar nodig. Tja, het verslag is zoals het spelpeil van Castenray 2 in beide wedstrijden was. In één woord; belabberd! OSCAR. Castenray A1 - Wittenhorst A3 6-3 Castenray A heeft de 2 punten toch thuis weten te houden tegen het iets lager geklasseerde WittenhorstIneen wederom zeer zwakke eerste helft moest Castenray eerst met de neus op de feiten gedrukt worden. De ruststand was dan ook 1 - 2. Onder de rust werd er een flink woordje gewisseld. Dit was dan ook in de 2e helft te merken, want na 3 minuten was het al 2-2. Daarna werd de score regelmatig onge voerd tot 6-3 Castenray C - Wittenhorst C Castenray maakte haar klassering duidelijk waar. Binnen 15 minuten was het al 5 - 0 voor ons door doelpunten van Jos Heidens 2x, Jan Vollenberg 2 en Rene Rambags. Vlak voor rust werd het nog 6-0 door William Steeghs, die een mooie aanval doeltreffend afrondde. Na rust bleef Castenray de toon aangeven en deze keer vergat men het scoren niet. Het waren William Steeghs 2x, Steffan Weijs en Jos Heidens die de eindstand op 10- 0 brachten. Als men de komende twee wedstrijden met dezelfde inzet spelen, dan krijgen we een mooie afsluiting van het seizoen. Proficiat

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 13