•tó*- 12 E.S.V. 2 - Castenray k 5 - 0 We hebben in dit. dubbel weekend eigenlijk toch nog 1 keer gewonnen, tegen de koploper B.E.V. 2. We gingen het veld op om te proberen de score onder de 10 te houden, Dit gelukte ons" ook nog". Met de zware strijd van zaterdag nog in de benen konden we de rust stand te beperken "tot 1 - 0 In eeh zeer harde wedstrijd moest 3EV in de ?e helft alles op alles zetten om de score op te voeren. Dit gelukte, maar de schade bleef beperkt tot 5 - 0. Evertsoord 2 moest zich hiervoor eigenlijk schamen om maar met 5-0 van Castenray A te winnen. van_Alcantara-jas (donker rood) tegen beloning terug te bezorgen by p. Thielen Swolgenseweg 25 Broekhuizenvorst, tel. ob-763-159o Castenray 5 - D X S 5 (2-13-2 Het enig hartverwarmende wat we donderdagavond (witte donderdag) aan de cornpeteitiewadstri jd tegen Oirlo hebben overgehouden dat was beslist de uitslag. Wat kan een elftal van Castenray zich nog mooier voorstellen dan oen overwinning op Oirlo. Toch hebben we niet met goed voetbal gewonnen. Al meteen in het begin werd duidelijk dat we niet speelden zoals andere wedstrijden waarschijnlijk had de 0-0 tegen Areen 5 teveel gevergivan de matige conditie waarin sommige van ons verkeren. Veel balvorlie 3 was hiervan het gevolg. Oirlo speelde aanzienlijk beter en wilde snel een voorsprong op bouwen, hetgeen hen even later ook lukte toen ze met een prachtig schot onze verdedeging verraste. Dit was te gek, vólgens onze aanvoerder en kost wat kost moesten we in de tegen aanval. Oirlo had dan ook niet lang plezier van hun voorsprong want even later schoot M Baltussen de bal op doel en werd de bal door de verdedeging van Oirlo niet goed weggewerkt en plaatste Noud Janssen de bal onhoudbaar in de rechterbovenhoek 1-1. Castenray putte moed uit deze gelijkmaker en John Verstegen bracht met een prachtig schot de stand op 2-1 Na rust begon Oirlo iets feller te spelen en wilde weer op gelijke hoogte komen maar verwaarloosde een beetje de verde deging. Noud Janssen kon op rechts doorbreken en gaf een goed schot op doel hetgeen echter door de Oirlose keeper werd gekeerd maar in tweede instantie wist Noud de bal alsnog tussen de palen te werken en was het 3-1. Oirlo liet het hier niet bij zitten en ging fel in de aanval en bezorgde onze verdedeging handen vol werk om de vaak goede aanvallen af te stoppen. Na oen korte ingelaste pauze wegens een hevige hagelbui kwam Oirlo erg goed terug en kwam or.) 3-2. Toen braken er een paar moeilijke tien minuten aan maar we wisten onze voorsprong te behouden en konden weer twee punten aan ons totaal toevoegen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12