n Rabobank S FANFARE "Dorpsklank" Jaarvergadering Tijdens de vorige week woensdag gehouden jaarvergadering van onze fanfare werd Hay Wilms tot bestuurslid gekozen. Hij neemt de plaats in van Hay Philipsen, die 5 jaar lang zijn beste krachten gegeven heeft aan onze vereniging en die wegens drukte genoodzaakt was nu te stoppen. Voor zijn verdiensten voor onze fanfare werd hem namens alle leden een pennenset met gravure aangeboden. Hay, nogmaals heel hartelijk bedankt! Hay Wilms wensen we veel succes toe in zijn nieuwe functie als bestuurs lid. Piet Arts en Jan Strijbos waren statuair aftredend en werden her kozen als bestuurslid. Uit het keurig verzorgde financieel overzicht van penningmeester Piet Smonts bleek onze fanfare, in tegenstelling tot 1980, het afgelopen jaar weer kon afsluiten met een batig saldo. De Kascommissie 1981, bestaande uit Gerrit Dinghs en Hay Strijbos, had de boeken gecontroleerd en was vol lof over het werk van de penningmeester. Secretaris P. Mennen had een uitvoerig Jaarverslag opgesteld, waarin alle gktiviteiten van het vorige jaar op duidelijke wijze verwoord waren. Hoogtepunt was uiteraard de deelname aan het 3ondsconcours te Heerlen, waar eer 1e prijs met promotie behaald werd. De orkestcommissie onderging enige wijziging. De volgende personen hebben daarin nu zitting: Ria Dinghs-Sch., die als voorzitster fungeert, Eric Classens, Marian Dinghs-V., Marie-Louise v. Rensch-D., Piet Madou en Petra Stiphout. Tijdens de rondvraag werden door de leden verscheidene gesprekspunten naar voren gebracht, die de nodige discussie en overleg behoeven. Tijd gebrek en het feit dat niet alle muzikanten aanwezig waren, hebben deze discussiepunten doen verschuiven naar een volgende vergadering. Deze zal zijn op vrijdag mei om 21.00 uur in het Gemeenschapshuis. Ook de niet- musicerende leden zijn daarbij van harte welkom. De repetitie is die avond van 19.30 tot 21.00 uur. Serenade Op donderdag 15 april zal onze fanfare in Oirlo een serenade brengen tijdens de receptie t.g.v. de officiële opening van de vernieuwde Rabobank. De serenade zal plaatsvinden rond 19*30 uur. Exacte tijd en tijdstip van vertrek zullen vanavond worden bekend gemaakt. We rekenen op de aanwezigheid van alle muzikanten. Woensdag 28 agril: Bestuursvergadering bij J. Strijbos om 20.00 uur. iïïiii Goncert te Zeilberg Onze kantoren zjjn op Goede Vrijdag 9 april de gehele dag gesloten. De avondopenstelling wordt verplaatst naar donderdag 8 april

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 15