11 Castenray 5 - RKDEV 5 (O-O) 0-0 Alweer heeft ons vijfde elftal bewezen, met veel inzet, een kampioenskandidaat het scoren te beletten, RKDEV 5 (Arcen), 2e op de ranglijst, dacht in Castenray even de overwinning te behalen, maar dat viel hun wel even tegen. Al meteen in de eerste helft was het Castenray dat de beste scoringskansen wist te scheppen. Hart Baltussen plaatste tot tweemaal toe de bal op de doelpaal en Arcen had niet fee klagen. Arcen, normaal een goed draaiend elftal, werd vaak verrast door de snelheid van onze aanval maar helaas wisten we de openingstreffer niet tot stand te brengen. Naarmate de eerste helft verstreek begonnen de spelers van Arcen tegen zich zelf te voetballen en er werden onderling de raarste opmerkingen geplaatst veelal woorden die we in een - woordenboek niet terug kunnen vinden. Wij wisten hiervan echter niet te profiteren en gingen met 0-0 de kleedlokalen opzoeken, We waren ons er van bewust dat Arcen in de tweede helft alles op alles wilde zetten om tot scoren te komen. Voor ons was het maken van een doelpunt moeilijk daar onze goaltjesdief wederom moest gaan werken. Arcen ging inderdaacl fel in de aanval maar door de hardwerkende verdediging van Castenray werd Arcen het scoren belet. Ook binnen ons elftal werd soms wat veel gepraat hetgeen ons voetbal niet ten goede kwam hetgeen dan ook duidelijk door sommigen werd bewezen. Wel werd duidelijk dat we tegen dit Arcen een punt konden halen hetgeen zeker niet onverdiend mag worden genoemd maar dan moest er wel hard worden gewerkt. Enkele minuten voor het eindsignaal kreeg Arcen nog een zeer goede scoringskans toen een van de betere spelers vanaf de 16 meter lijn met een hard schot de keeper verraste maar gelukkig (of bewust) Gerrit Dinghs stond op de doellijn en wist de bal weg te werken. Castenray was erg blij en Arcen diep teleurgesteld. Het zal maandag (paasmaandag) zeker geen gemakkelijke opgave worden om in de uitwedstrijd tegen Arcen 5 wederom een punt te behalen. Maar een ding mag ons niet gebeuren,,we blijven onder alle omstandigheden voetballen en hopenlijk hebben we geleerd dat we met praten niets bereiken?????????????????????? Jongens laat de paaseieren goed bekomen dan gaan we paasmaandag over de Maas we gaan spelen een wedstrijd om van te dromen en als we dan verliezen helaas we blijven lachen en maken plezier tot het einde van de competitie hier

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11