Rabobank S - tü In verband met de officiële her opening van ons bankgebouw te Oirlo zijn wy op donderdag 15 april na middag gesloten. Castenra^_2_-_Venray2_r_2 Een hard werkend Castenray 3 wist een verdiende 3-0 overwinning te boeken tegen Venray 7. Men kreeg al vroeg in de eerste helft de mogelijkheid om via een strafschop de score te openen. De schutter hield er echter nog even de spanning in door de bal niet zuiver genoeg in de hoek te plaatsen, zodat de keeper het schot kon keren. Doch goed halverwege de eerste helft was het toch raak toen een voorzet van J. Seijkens prachtig door Frans Tielen de goal ingekopt werd. Castenray 3 bleef het snel verder goed beheerden, zodat ^enray 7 zeiden gevaarlijk kon worden. Het heeft echter lang geduurd, voordat wij ons zeker konden stellen van de zege. Venray kreeg zelfs nog gelegenheid om via een strafschop langszij te komen, maar tot grote opluchting werd de bal naast geschoten. ïn de laatste 10 a 15 min. maakte Jac Seijkens aan alle onzekerheid een einde door na een diepe pass de bal over de keeper in de touv/en te plaatsen. Jan Rambags wist er in de laatste minuten nog 3-0 van te maken door de uit positie gespeelde keeper te passeren. A.s. zaterdag met dezelfde inzet tegen B.V.V. 3 Duffie. 2§§SËM§2=§=-J£onenbergJ=_3-* Ternauwernood ontsnapte Castenray 2 dan toch nog aan een dreigende nederlaag. Tot 15 minuten voor speeleinde keek S.V.C. tegen een 1-3 achterstand aan in het duel met mede-degradatie kandidaat Kronenberg Maar zowaar, het wonder geschiedde,, want na 90 minuten prijkte de eindstand 3-3 op het scorebord. Een terechte uitslag, want Castenray was in deze matige wedstrijd bijna voortdurend op de Kronenberg helft actief, kreeg ook de betere kansen, maar de gasten verdedigden taai en hardnekkig, hetgeen door het scoreverloop in de hand werd gewerkt. De Kronenberg-ploeg nam in de eerste helft tot tweemaal toe de leiding. Beide keren werd een corner Castenray fataal. Hier stelde S.V.C. één doelpunt van Joost Classens tegenover, na voorbereidend werk van Christjan Broere en Jan Tielen. Een foutieve terugspeelbal leek Castenray in de tweede helft fataal te worden, maar in het laatste kwartier werden de mouwen en de broekspijpen nogmaals opgestroopt en brachten Theo Houwen uit een cor en Jan Tielen, uit een vrije trap van Sjors Wismans alsnog dat broodnodige punt binnen, OSCAR. p.s. Oscar heeft nog een nieuwtje; Ondanks zeer lucratieve aanbiedingen van Real Dasnix uit Spanje, FC. Klinisch Wasser uit Duitsland en FC» Almere heeft Jos Janssen toch besloten zijn contract met S.V.C, 2 voor onbepaalde tijd te verlengen. Voorwaarde is wel dat Thei Jacobs als vlaggemast aanblijft. Maar dat was al geregeld. Hé, hé, eindelijk de Story en de Privé te vlug af geweest.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 10