12 &&82&8SSlu§»«ë»$S9£ë?«i Izl Vervolg Castenray 5 Bat Sparta nog een doelpunt je kreeg, kon de pret niet drukken 2-6. Je siet, set een goede teamgeest en hard werken kom je een heel eind en dat hebben ze in Severmm geweten. Na afloop de beloofde beschuit set muisjes, voordat de pils op tafel kwam. Annie en Hay hartstikke bedankt, en dat er nog meer lammeren geboren mogen worden. Zondag komt Areen op bezoekt de koploper van dit moment. Maar wie weet, voor hoelang nog ??M Zondag om 12.00 uur weten we meer. Komt het. 5e aanmoedigen! H 1 I i Uitslag vriendschappelijke liehtwedstrijd Castenray 5 - Nieuwstraat Horst 2 - 1 Bij deze wensen we B. Lenssen veel sterkte toe en we hopen dat hij (er) weer gauw bij zal zijn. Het 5e elftal. Opnieuw een kostbaar punt voor Castenray in een vooral door de S.V.C«- voorhoede uitstekend gespeelde wedstrijd. Laten we met het goede nieuws starten. Haar wat is Castenray 2 afgelopen zondag dicht bij de vijfde seizoenszege geweest* Halverwege de tweede helft had een oppermachtig en sterk spelend S.V.C, een. 1-5 voorsprong. Maar tengevolgevan een tweetal zwakke momenten in het hart van de Castenray-defensie kon Wittenhorst (vierde op de ranglijst) in de slotfase alsnog langszij komen. En dat was met name voor de zo sterk spelende voorhoede, bestaande uit Twan Fleurkens, Huub van Rhee en Frank Weys wel erg sneu. Castenray keek overigens na 15 minuten al tegen een 1-0 achterstand aan toen Wittenhorst uit een vrije trap mocht doelpunten. Doch vrij snel hierna kopte Twan Fleurkens via de keeper een vrije trap van Christjan Broere binnen, S.V.C. speelde in het verdere verloop van" die eerste helft technisch bekwaam en goed tikkend. Een lijn die in de tweede helft werd doorgetrokken en prompt- resultaten opleverde» Frank Weys zette knap door-, vond Twan Fleurkens, die op zijn beurt Frank in" stelling bracht, waarna, laatstgenoemde zijn eerste competitie doelpunt voor S.V.C. 2 liet aantekenen. Horst probeerde de bakens te verzetten en opereerde bij tijd en wijle met een vijfmansaanval, hetgeen. Castenray voorin nogal wat ruimte bood* Joost Classens werd door Christjan Broere weggestuurd, lepelde de bal voor het doel, waar Twan Fleurkens vrij als een vogel mocht afwerken; 1-3» S.V.C. was in de wolken, maar vergat de parachute, waardoor de ploeg in het laatste kwartier van de wedstrijd keihard als een baksteen naai* beneden viel. 0 S C A R ülai jammer, als u niet van vis houdt;!!! zoudt zich anders iedere donderdag kunnen vermannen mot overheerlijke vis!!!! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. VIS,. ...VIS. ...WIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12