11 liïiSi-jLr-SssiêBSSï-S - 1 Castenray 3 keek al vroeg in de eerste helft van de wedstrijd tegen een achterstand aan. S.W.C. dat in 16 wedstrijden slechts een punt verspeeld heeft, maakte ook tegen Castenray 3 duidelijk waarom ze nog ongeslagen waren. In de beginfase werd onze verdediging soms finaal weggespeeld door hun snelle voorhoede. Toch souden wij de eerstekans krijgen om de score te openen, doch zoals gebruikelijk werden ook vandaag de meeste kansen om zeep geholpen. Well daarentegen kreeg in de eerste helft misschien 5 goede mogelijk heden, waarvan er wel ,3 benut werden. In de tweede helft wist Castenray 3, soms met kunst en vliegwerk, het doelgebied schoon te houden. Dit wil niet zeggen, dat we de gehele wedstrijd onder druk gezet werden. Integendeel, aanvallend kwamen we soms tot knappe prestaties. Er werd goed samengewerkt en de Wellae verdediging greep soms hard in om Cray 3 van een zeker doelpunt af te houden. Die hardheid, ik dacht niet onspor tief, kostte ons wel een uitvaller en een speler ging voor enkele minuten buiten westen. Daar Castenray 3 al zijn reserve-speler ingezet had, moesten we tijdelijk met 9 man verder. Kaar goed, ik loop een beetje vooruit op de wedstrijd, want voordat de Wellse verdediging naar die middelen greep, hadden we de achterstand weten te verkleinen tot 3 - 1 Een mooi doelpunt van Jan Houwen, die beheerst de bal inschoot, toen hij vrij voor de keeper kwam. Castenray 3 was met deze uitslag tevreden. Men had de nederlaag hoger ingeschat, al zal menige speler na afloop toch nog wel aan zijn gemiste kansen hebben gedacht. Volgende week wacht ons nummer 2 op de ranglijst en met dezelfde inzet moeten we toch 1 puntje kunnen pakken. Duffie. §£5rba_.7_y^Cagter.ray_5_ Ons pe elftal heeft weer voor sensatie gezorgd, door Sparta 7 te ver slaan, dat op de 3a plaats van de ranglijst stond. Se kwamen nog wel set lange oren het veld op, maar met rust waren die al de helft kleiner gewórden, want toen stonden we ai met *+-0 voor. In het begin ging het gelijk op, maar al vlug begonnen we warm te draaien, fia 10 min. spelen wae het Rvan Bergen die na 3 man omspeeld te hebben, een schot op doel loste, dat door een Spartaan van richting veranderae en het was 0-1. Even later een verse uittrap van L. Buddiger naar J. van P.hee, die de hele achterhoede de hakken liet zien en er 0-2 van maakte. H. van Bergen, die veel werk op het middenveld verzette, bediende even later J. van Rhee op maat en het was 0-3. Met nog zo'rx 15 min. te spelen in de Ie helft, was het R. van Bergen, die de bal terugplaatste naar M. Baltussen. Deze zag J.van Hhee weer vrij staan - Jan op snelheid en 0-4, Wat een weelde om met rust al met 4-0 voor te staan. In de 2e helft was het toch Sparta dat het eerst scoorde, 1-4. Na een half uurtje spelen was het H. Philipsen die set een lange bal G. Dinghs aanspeelde en deze maakte er 1-5 van. Toen M. Baltussen N. Janssen wegstuurde op rechts, kon de bal pas gestopt worden toen ie al in het doel was beland. Houd kon toen aan zijn ere-ronde beginnen. Het half dozijn was inmiddels vol 1-6.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11