18 Cast enray_-_Melder slo_?5_2 Castenrav heeft tegen Kelderslo eer. goede wedstrijd gespeeld. Het had weinig moeite met de tegenstander. Alleen de eerste 20 minuten gaf Kelderslo de toon aan. Daarna nam Castenray het initiatief over. Dat resulteerde ïn 'de 26e minuut al in een doelpunt. Henk Stiphout gaf de bal goed door aan hay Kersten en deze wiet het karwei goed af te maken 1. - 0. In de /fOe minuut was het weer raak en weer was het Hay 'Kérsten die'het doelpunt scoorde. Op aangeven van Niek Biiddiger wist Hay de bal over de keeper in het doel te werken 2-0. Een paar minuten later kreeg Castenray eer. doelpunt tegen. In eerste instantie stonden twee spelers van Kelderslo buitenspel, maar de scheids rechter liet doorspelen. Voor de speler van Kelderslo was het geen pro bleem om te scoren 2-1. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze handhaafden de spelers van Castenray het overwicht wat ze voor rust ook hadden. In de 25e minuut was het Niek Buddiger die de stand op 5-1 bracht. Uit een vrije trap schoot hij keihard op goal. De keeper van Kelderslo was hierbij kansloos. Vijf minuten later was het weer raak. .Niek omspeelde enkele tegenstanders en wist de bal naast de keeper in het doel te werken -1v. v f In cfe 55e minuut kreeg Castenray weer een doelpunt tegen. Door een fout in de verdediging (misverstand tussen keeper en links back), wist een speler van Kelderslo het tweede doelpunt te scoren '+-2. Niek Buddiger wist in de kOe minuut de stand op 5-2 te brengen. Wederom was dit een hard schot, waarbij de keeper van Kelderslo kansloos was. Castenray 5 - I.V.O. 7 Het 5e elftal heeft koploper Velden op bezoek gehad en dat hebben de gastheren geweten, tijdens een spannende en sportieve wedstrijd, die door Huub Cleven voortreffelijk werd geleid. 1 De heren zijn door het oog van de naald gekropen en dat kunnen degenen die de wedstrijd gezien hebben, beamen. Jongens, hardstikke bedankt voor de geweldige inzet. De eerste 20 minuten ging het gelijk op. Toen Castenray een vrije trap kreeg, omdat J. van Rhee onderuit werd gehaald, betekende dat 1 - 0. M. Baltussen joeg de bal langs de muur in het doel. Twee minuten voor rust kwamen de gasten op gelijke hoogt 1-1. Voorwaar een knappe nrestatie van onze kant. De 2e helft was amper 10 minuten oud, toen de gasten op 1 - 2 kwamen. Toen J. van Rhee even later gevloerd werd in het strafschopgebied, betekende dat een penalty. M. Baltussen maakte geen fout en de stand was weer gelijk 2-2. Lang hadden we hier echter geen plezier van. Een van onze spelers had namelijk gezien hoe je iemand moest vloeren. De tegenstander kreeg daarom ook een strafschop en we stonden weer achter met 2 - 5* maar de koek was nog niet op. Inmiddels hadden we bericht ontvangen dat een van onze spelers de trotse eigenaar was geworden van 2 lammeren (beschuut mit muuskes kumt nog) Kaar nu weer verder met voetbal. Jan van Rhee en R. van Bergen kregen even later een paar dotten van kansen, maar die werden jammer genoeg gemist. We gaven de moed echter niet op en dat werd spoedig beloond. Jan van Rhee werd.voor de 16 m.-lijn onderuit gehaald. M. Baltussen wipte de bal over het muurtje, waar de tegenstander zo van schrok, dat de bal via een Velden-spelerprecies voor het hoofd van G. Dinghs terecht kwam, die dankbaar knikte 5-5» Het mooiste doelpunt van de wedstrijd, maar zoals het in de meeste gevallen gaat: Het paard dat de haver verdiend, krijgt ze niet. In de laatste minuut wist Velden nog eenmaal te scoren 5 - wat ook de eindstand werd, maar we hebben wel een heerlijke wedstrijd gespeeld. Zondag gaan we naar Sevenum toe. Dit is ook een sterke tegenstander, maar met evenveel inzet komen we daar ook een heel eind.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 18