voor uw algehele uoetweraor rflane-Rouise u/Rensch -Dinahs Cabbelostraai b 58 w AP Castenraa tel.:o^8:}-:fg6, na 5 aar 17 Bijna was de sensatie perfect geweest, maar drie minuten voor het laatste fluitsignaal zou weerklinken, besloot Chris'tjan Broere de spanning er nog even in te houden. Hij slaagde er namelijk niet in een strafschop te verzilveren en zal eind maart door de AVRO worden uitgeroepen tot druif van de maand. Bah, Oscar heeft er van wakker gelegen. Juist in deze fase van de competitie is elk puntje goud waard, maar de eerlijkheid gebiedt ons te vermelden, dat een S.V.C,-overwinning onverdiend was geweest. Wogen beide partijen in een tamme eerste helft redelijk tegen elkaar op, in het tweede part moest Castenray vanwege gebrek aan kracht en conditie duidelijk zijn meerdere erkennen in het Broekhuizenvorster Excelsior, tot zondag een trotse koploper. Juist in die tweede helft kwam S.V.C. echter wel op voorsprong. Uit een verre trap van Ohristjan Broere bereikte Twan Fleurkens met het hoofd Huub van Rhee, die de hieruit ontstane kans meesterlijk verzilverde. Eerder in de wedstrijd was Castenray op een 0-1 achterstand gezet, toen Excelsior uivrije trap wel erg eenvoudig mocht scoren, men tiental minuten xopte Jos Wismans de gelijkmaker binrfen uit een corner van gastspeler.Rob Dassen. S.V.C. kwam zoals al vermeld opnieuw op voorsprong, maar werd daarna ver teruggedrongen. De verdiende Broekhuizenvorster gelijkmaker was dan ook een logisch gevolg van het groeiende veldoverwicbt der gasten en overigens van uitzonderlijke kwaliteit. De Castenray-defensie was kansloos tegen het klimmende schot. Al met al weer een prestatie vapL formaat van S.V.C. 2, dat met 10 punten uit 13 wedstrijdelf'nog lang niet uit de zorgen isi. OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 17