12 CHINCHILLA Aanvang: 20.00 uur formatie: vervolg Fanfare Gemeentelijk Muziektoernooi Onze fanfare mag terugzien op eer. alleszins verdienstelijk optreden tijdens het Gemeentelijk I'.uziektoernooi afgelopen zaterdag in de Schouwburg te Venray. Omdat het toernooi niet als een soort wedstrijd was bedoeld, werden er geer jury-uitslagen bekend gemaakt. De jurering diende uitsluitend tot zering van dirigent en muziekanten. Er werden dan ook geen totaalbeoordelinien gegeven, maar elk korps werd gejureerd volgens de vaste rubrieken met onvoldoende, voldoende, ruim voldoende, goed en zeer goed. Behoudens eer. enkele keer voldoende was het over wegend goed wat jurylid D. Koster bij de verschillende onderdelen voor onze fanfare toekende. Een opmerkelijk resultaat gezien de korte tijd, die we na de Limb. Kamp. voor dit toernooi beschikbaar hadden. Het is nu zaak om de komende repetities ~e zorgen voor verdere afwerking van deze muziekwerken. Solistenconcours Inspelen voor het optreden kan gebeuren bij H. van Rhee in de vergader ruimte. Alle solisten dienen 20 minuten voor hun optreden in de zaal aanwezig te zijn. koensdag_31 _maar[t_-_Jaarve,rgadering, j De algemene ledenvergadering wordt gehouden bij H om 20.00 uur. agenda is als vólgt Opening Notulen der vorige ledenvergadering 3. Jaarverslag Financieel overzicht 3. Verslag Kascommissie Aanstelling nieuwe Kascommissie Bestuursverkiezing van Rhee en begint De 1. 2. 6. 7. Verslag orkestcommiasie Jaarprogramma 10. Discussie over meer uniforme kleding 11. Receptiebezoek 1981 12. Mededelingen 13» Rondvraag 1L. Sluiting Statutair aftredens zijn Piet Arts en Jan Strijbos. Beiden hebben zich herkiesbaar gesteld. Hay Philipsen heeft de wer.s te kennen gegeven, wegens drukte zijn functie als bestuurslid neer te leggen. Het bestuur draagt als kandidaat voor deze vacature voor Hav Wilms, Horsterweg *7. Ve rekenen erop dat onze leden zo mogelijk allen deze jaarvergadering zullen bijwonen. A.S. zondag 28 maart dansen in "da Ruif" Oirlo met: Repetitie solo's -Vanavond na de rooster in het volgens

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12