L.V.B. 10 Kronenberg - Castenray 5 Kronenberg tegen,Castenray 5 was een gelijk opgaande wedstrijd. De verwachting één punt mee naar Castenray te nemen is uitgekomen. Kronenberg heeft wel de meeste kansen gehad voor de theepauze, daar werd er echter slechts 1 van benut. Dat was 10 min. voor het vertreijken van de eerste helft. Voor de pauze hadden we de stand al recht getrokken. Een hoekschop, genomen door M. Baltussen, werd door René var. Bergen doorgetikt naar G. Dinghs en tegen deze inzet was de keeper machteloos. Na de pauze hetzelfde beeld. Kronenberg sterk in de aanval en na een kwartier srelen, kwamen ze dan ook door een strafschop op 2 - 1 We lieten de moed niet zakken. Even laten maakte R. van Bergen 2-2. Dit was tevens het 1e doelpunt van René voor Castenray. "ier bleef het bij en we konden aan de pils beginnen. Zondag naar Hegelsom, dat toch een sterkere tegenstander is, maar we zullen wel zien waar we uitkomen. De gescalpeerde indiaan. Studie-avond Deze avond wordt gehouden op dinsdag 23 maart a.s. in de Schouwburg te Venray. r Programma: 19.15 uur Opening 19.30 uur Lezing. Vrouw - traditie - veranderen: door mevr. G. Koekoek, voorzitster Katholieke Plattelands vrouwen Nederland. 20.15 uur Pauze 20.L5 uur Toneel. De rare Chinezen: door Toneelgroep "De vrije spelers" uit America. Het bestuur hoopt dat het een prettige en leerzame avond zal zijn. Onkosten voor deze avond zijn 7,50. Opgeven hiervoor kan tot en met vrijdag 19 maart bij C. Stiphout, tel. 373. Excursie Loohorst Deze excursie, die gepland was op maandag 29 maart, gaat niet door op een maandag. We zoeken naar een andere datum en hopen u dit volgende week te kunnen meedelen. Gymclub De gymclub zoekt voor het komend seizoen nieuwe leden. Dit seizoen begint half augustus. Als u interesse hebt, belt u dan Mariet Strijbos, tel. 678. Opgeven gaarne tot eind april, i.v.m. nieuwe aanvraag voor de sporthal. UJat jammer, als u niet van via houdtiiil U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke visJ Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. ISVIS. ...VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 10