12 fflaXas rala_A_—Cas lienra^_ 3_ Castenray 3 speelde tegen het laag geklasseerds melderslo 4 een belabberde eerste helftdie we ze snel mogelijk moeten vergeten. Het sotns te harde spel van de tegenstander lag menige speler niet, zodat er al gauw ean kankerpartij ontstond. Hoewel we in de eerste helft toch wel enkele royale kansen onbenut lieten en enkele keren pech in dB weg stond, was het toch Belderslo, dat met enig gelukvia de binnenkant van de paal op 1 - 0 kwam. Onder de thee werd nog behoorlijk hard van gedachten gewisseld en terwijl een van de spelers met de schoen in de hand zich af vroeg, waar dat ding wrong, werd er besloten met een driemans voorhoede te gaan spelen i.p.v. twee man. Inderdaad gelukte het ons in- de 2e helft de lïielderslo-defensie regelmatig onder drukte zetten en de gelijkmaker liet nist lang op zich wachten. Dac. Seykens stichtte zoveel verwarring in doelgebied, dat de tegenstander geen andere mogelijkheid zag, dan de bal in eigen doel te werken. Kort hierna wisten we zelfs op voorsprong te komen, toen uit een mooie voorzet van Dan Houwen door Hay Uieys werd ingekopt. Castenray 3 kreeg hierna nog enkels goede mogelijkheden om de score op te voeren. Vooral door goed keeperswerk lukte dit echter niet. fflelderslo wist de stand echter nog gelijk te trekken en zelfs in de laatste minuut van de wedstrijd nog op voorsprong te komen. Helaas geen punt, punt uit! Duffie. De dag van. mijn 80e verjaardag is een onvergetelijke dag geworden. Aan iedereen die hieraan zijn steentje heeft bijge dragen, hartelijk dank, ook namens mijn kinderen en kleinkinderen. J. Donders, Lollebeekweg 35, Castenray. I Castenray 5 heeft het hooggeklasseerde en sterkere America goed partij gegeven. Net voor het verstrijken van het eerste rust- signaal kwam America op 1 - 0. Waarna Jan Vollenberg nog tegen scoorde, maar dat werd afgekeurd. In de 2e helft ging de conditie meespelen en America kwam op 3 - 0, maar we lieten de moed niet zakken. Dat werd beloond met een mooi doelpunt van Caro Versteegen op aangeven van onze nieuwe man René van Bergen 3-1. America liep toch weer uit naar - 1, maar op aangeven van G. Lindens scoorde Caro Versteegen nogmaals; b - 2. Toen America er 5 - 2 van maakte, was het toch gedaan met het 5e elftal. Om niemand iets tekort te doen willen we toch de jeugdspelers Caro Versteegen en Eric Jakobs bedanken voor de goede wedstrijd die ze sneelden. Zondag gaan we naar Kronenberg, waar we minstens één puntje mee naar Castenray proberen te nemen. 3eterschap aan de mannen in de ziekenboeg. Pluimpje Woensdag 10 maart a.s. lichtwedstrijd Castenray 5 - Nieuwstraat Horst. Aanvang 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12