4 Jeugdcarnaval zaterdag zondag maandag dinsdag Jeugdhai in het patonaat. Om 19.45 uur in het patronaat aanwezig zijn waar de kleding dan wordt uitgereikt. Om 1i3u uur hij de carnavalswagen in de Lollebeekweg waar ook dan het tenue wordt uitgereikt. Na de optocht gaat de jeugdraad naar het patronaat waar dan het kinderbal wordt bezocht. Deelname aan de optocht in Venray. Omtrènt het vervoer en tijdstip wordt nog persoonlijk mededeling gedaan. Na de optocht wordt er een jeugdbal gehouden in het patronaat dat om 16.30 uur begint en duurt tot ca 20.oo uur. Ook hierbij is de jeugdraad aanwezig. Kinderbal in het patronaat welk begint om ll.oo uur en duurt tot ca 14.oo uur. De jeugdraad wordt om uur in het patronaat verwacht. Optocht: Lijst deelnemers: 1. 2. 3. h. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Xk. 15. 16, 17. 18, 19. 20, 21, 22. Jeugdprinsenwagen Prinsenwagen Boerenbruiloft 't Haantje van de toren Naaktzwemmen de Engelkes Pastoor Wild west Kontekroepers Zigeuners t Water Duo onbekend Verrekijker Sport Flappie Big boggies Geestverdrijvers De muppets Caselse Minse Duo onbekend Banenplan. optocht dit jaar hebben wij BELANGRIJK VOOR DE DEELNEMERS Gezien de grote deelname aan de de bedoeling om de opstelling van de optocht te wijzigen. Het zal nu zo zijn dat nummer 1 achteraan zal worden opgesteld in de Lollebeekweg en als men dan begint te trekken terkt men langs de gereedstaande andere n^unmera. Zo kunnen dan de deelnemers aan de optocht ook de optocht bekijken als deze langs trekt. We verzoeken iedereen op de plaats te gaan staan waar zijn nummer op het wegdek staat vermeld. VIS VIS moet doet je goed li

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4