14 Castenray 5 - Svertsoord j+ Ons 5e elftal heeft ook Svertsoord aan de zegekar gebonden, maar gemakkelijk hebben ze het niet gehad. Aan beide kanten werd er op de aanval gespeeld en beide kregen kansen, vooral onze voorhoede was veel te gehaast. Jongens, breed maken voor, dan komt er meet ruimte. Met nog 5 min. te spelen in de 1e helft kregen we op het middenveld een vrije trap, die door M. Saltussen diep in het straf schopgebied werd geplaatst. J. van Rhee hoefde de bal maar in het doel te tikken, maar de keeper wist het schot toch nog te keren. Het leder kwam bij J. Vollenberg, die plaatste het naar K. Baltussen die weer naar R. van Rhee en tegen diens schuiver was de keeper machteloos 1-0 In de 2e helft met in de voorhoede nu J. Yersteegen en G. Peters, die op het middenveld soms 3 of man passeerde, gingen we weer in de aanval. Het was toch Svertsoord dat scoorde en de stand op 1 - 1 bracht, We gaven echter de moed niet op. Na 20 min. spelen (Huub Strijbos had inmiddels al sterren gezien) kregen we een vrije trap. Deze werd genomen door M. Baltussen over de verdediging heen, op links naar de vrijstaande J. Versteegen, die J. van Rhee op maat bediende en het was 2 - 1 Even later was het G. Peters, die de bal van de tegenstander afnam, hem doorspeelde naar J. Versteegen. Deze omspeelde 2 man en tikte de bal door naar J. van Rhee en dat betekende 3 - 1tevens de eindstand. Weer twee puntjes die ze ons niet meer afnemen. H. Cleven leidde de wedstrijd goed. En Jac bedankt voor het vlaggen. Verder de 2 sponsors, die ons op een rondje pils trakteerden na afloop in het kleedlokaal bedankt. Allemaol enneplezierigge karneval en gedraag ow netjes. ïën van de Engele U/ij zijn in de wolkan, want wij gaan trouwen op vrijdag 26 februari 1982 om 12.oo uur in het gemeentehuis te Venray waarna om 14.OD uur de inzege ning zal plaats hebben in de parochiekerk te Castenray. U kunt ons feliciteren van 18.30 tot 19.30 uur in zaal "de Ruif* te Oirlo. illij gaan wonen: Tunnelweg 7 5811 A3 Castenray. TRUDIE SCHUIflCHBFER en BERT GEERETS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 14