13 Castenray - Sparta 2 2-1 Gastenray heeft de wedstrijd tegen het hoog geklasseerde Sparta met winst weten af te sluiten. ïn het begin was het een gelijk opgaande strijd. Daarna kwam Castenray toch wel in de problemen. De verdediging werd flink onder druk gezet, maar veel kansen kreeg de tegenstander niet. De strijd vond hoofdzakelijk plaats op het middenveld. Een uitstekende kans kreeg onze middenvelder Hay Kersten. Een voorzet werd door hem meteen op de slof genomen. De doelman van Sparta wist door een uitstekende reactie een achterstand te voorkomen. Toch was het Castenray die op een voorsprong wist te komen. Jan Arts legde de basis voor dit doelpunt. Hij lepelde de bal over de verdediging van de tegenstander heen en Hay Kersten, die zeer attent was, klaarde het karwei 1 0. Dit was tevens de ruststand. Ook na de rust was het een gelijk opgaande wedstrijd. Wat later werd de verdediging van Castenray onder druk gezet. In een rommelige situatie voor het doel van Castenray had de scheidsrechter hands geconstateerd. Aan Sparta werd een penalty toegekend. In eerste instantie wist Wim Kunen deze te stoppen, maar in tweede instantie was hij kansloos. Gelukkig wist Castenray een minuut later de stand op 2 - 1 te brengen. Dit doelpunt werd door Jac Wisraans gescoord. Hij wipte de bal over de doelverdediger heen; een prachtig doelpunt. Hierna kwam Castenray flink onder druk te staan, maar de spelers hieloen het hoofd koel. Opgemerkt mag worden dat de spelers van Castenray een goede wedstrijd speelden en dat er flink geknokt werd. Jac Stiphout moest helaas door een ernstige knieblessure vroegtijdig het veld verlaten. Hem wordt namens de spelers een snelle beterschap gewenst. Casyenray 2 - America 3 1-4 Het had allemaal zo anders kunnen lopen, als de Castenrayse voorhoede iets zorgvuldiger was omgesprongen met de dotjes van kansen. Tweemaal verprutste men een 100# kans bij een S.V.C.- achterstand. Oscar heeft zich de haren uit het hoofd staan trekken en intussen een pruik moeten bestellen. En dat terwijl het begin zo hoopvol was, Gastenray startte energiek en goed combinerend, doch een aaneenschakeling van fouten aan de rechterkant leidde het eerste tegendoelpunt in. Toen even daarna de buitenspelval van S.V.C. te laat dichtklapte, moest Jantje Teak won do Saris een tegenstander te innig omhelzen, hetgeen hem een boeking opleverde, maar Castefcray van een nog grotere achterstand redde. Na de thee zou het dan gaan gebeuren. S.V.C. zou het varkentje wel eens even gaan wassen, maarsommige spelers hadden de shampoo vergeten en binnen het kwartier stond men op 0-2. De strijd leek gestreden, doch de met volle inzet strijdende tandem Classens (Joost) en van Rhee (Huub) verzorgde eendrachtig de "anschluss" treffer. En zowaar.America wankelde, Castenray nam achterin nog meer risico's en toen S.V.C. de gelijkmaker op de schoen had, kogelden de gasten hun derde en vierde doelpunt in de touwen. Castenray was geklopt, gebroken en teneergeslagen. Juist tegen mededegradatie-kandidaat America had men de volle buit willen pakken. ss== sül= !s=:S:s=!sas :3: zs

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 13