FANFARE ''Dorpsklank" 10 Geslaagde receptie De receptie t.g.v. het Limburgs Kampioenschap van onze fanfare mag volledig geslaagd genoemd worden* Naast verscheidene schriftelijke felicitaties kwamen zeer velen, van binnen en buiten Castertray, persoonlijk hun gelukwensen overbrengen. De voorzitter van de Lim burgse Bood, dhr. Theo Rongen, was vol lof-over de prestaties van de Castenrayse fanfare, al gaf hij als wijze raad mee, e.e.a. niet te willen forceren. Te snel willen doorstoten naar de hogere afdelingen kan averechts werken op inzet en motivatie van de leden. Onze plannen waren ook geheel gebaseerd op die stelling. Concours deelname zal op zijn vroegst weer in 1983 plaatsvinden. De overhandiging van de bruine kampioenswimpel gebeurde met het ge bruikelijke ceremonieel, waarna dirigent Jan Bartels de wimpel aan het verenigingsvaandel mocht bevestigen. In een gloedvolle toespraak bracht Hay Dinghs namens de Dorpsraad en tevens namens de dorpsgemeenschap de hartelijke gelukwensen over. Na het dankwoord namens de Fanfare was de eer aan Thei Buddiger ver gund om met een mooie vertolking van !t Casels Lied" deze sfeer volle receptie af te sluiten. De Blaaskapel uit Kronenberg zorgde voor een uitermate gezellige voortzetting van de avond. Uiteraard zien we als fanfare, met enige gepaste trots terug op de periode die achter ons ligt. Trots die ook elke inwoner van Castenray past, want zonder de directe of indirecte steun en betrokkenheid van onze dorpelingen zou de fanfare nooit goed kunnen functioneren. We hopen dan ook in de toekomst steeds op uw medewerking te mogen rekenen. Verder brengen wij dank aan allen die hebben meegeholpen aan het wel slagen van deze receptie. In het bijzonder danken wij Piet Maes, die zich wederom op uitstekende wijze van zijn taak als ceremoniemeester heeft gekweten. - Repetitie Gezien de deelname aar. het Gemeentelijk Muziektoernooi (20 maart) zal er de komende weken weer intensief gerepeteerd moeten worden. Daarom is er morgen 6 fe'or. repetitie in het Gemeenschapshuis van 17.30 - I8.A5 uur. Op vrijdag 12 febr. is er om 19-30 uur repetitie bij H. van Rhee. Solistenconcours Op zondag 28 maart hebben, we weer ons Onderling Solistenconcours. We willen daarom weer zo spoedig mogelijk neginnen met het instuderen met pianobegeleiding. Daarvoor moet echter wel de solo redelijk gekend zijn. Neem deze daarom regelmatig eens door. Vrijdag 12 februari ALDVIEVERBAL aanvang 20.00 uur muziek: ANTERGO

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 10