STG. JEUGDWERK 7 inleveren copy - op Castelostraat 4 - in enveloppe(vooral kleine briefjes) - tot dinsdags 19.00 uur - tel. berichten worden slechts bij hoge uitzondering aangenomen - s.v.o. NIET AANBELLEN, indien dit niet strikt noodzakelijk is Contributie A.s. zondag morden jullie nogmaals in de gelegenheid gesteld je contributie voor 1982 te voldoen. Deze bedraagt voor het le en 2e lid uit een gezin 15,- per lid en voor het derde lid 12,50. Breng het oude pasje mee of een nieuws pasfoto. Degenen, die reeds betaald hebben, maar nog niet in het bezit zijn van het nieuuie pasje, dienen eveneens een pasfoto of het oude pasje in te leveren. Denlk erom, dat je pas lid bent, wanneer de contributie is voldaan en je in het bezit bent van het nieuwe pasje! Tijdverdrijven Zaterdag 23 jan. geen tijdverdrijven i.v.m. receptie prins Ger IV. Zondag 24 jan. tijdverdrijven o.l.v. iïievr. Dinghs en iïievr. Dinghs, Horstarweg 59 en 63. Zaterdag 30 jan. geen tijdverdrijven i.v.m. receptie Fanfare. Filg Zondag 31 jan. hebben ub film, 's middags om 13.30 uur. Omdat de film voor ai te jeugdige kijkers niet toepasselijk is, hebben we besloten dat men vanaf de 4e klas lagere school welkom is. Entree voor de leden(pasje) 1,en voor niet-leden 2, 's Avonds is er tijdverdrijven o.l.v. Klsvr. Geerets, Tunnelweg en iïievr. Friesen, Iflatthiasstraat 11. Receptie_grins_Gar_IV De leden van het groot en jeugdbestuur worden zaterdag 23 jan. om 20.00 uur bij van Rhee verwacht i.v.m. de receptie van prins Ger IV. Denscursus Volgende «aak is de dansles op donderdag 28 jen., aanvang half acht. De week daarop is de dansles op dinsdag 2 fabr., aanvang acht uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7