BILJARTCLUB 7 "Tf vervolg dameekorfbal Castenray 1 - Beesel 3 Zondag 10 jan. stond Beesel op het programma. Onze coach had ons aan het ver stand gebracht, dat we moesten winnen, wilden we onze 2a plaats behouden. i ii/e deden goed ons best, maar toch lukte het niet een doelpunt te scoren. Beesel was echter ook niet mis. Dat bleek wel tosn zij net voor de wissel een doelpunt maakten: 0-1. Ondanks het ruwe spel lukte het Erna toch de bal in de korf te krijgen: 1-1. Door het vele balverlies kwam Beesel vaker aan de bal en wisten zij nog eens te scoren: 1-2. Onze verdediging had haar handen vol aan de goede aanval van Beesel. Door een verdedigingsfout wiet Beesel voor de 3e keer te scoren: 1-3. ftiat nog een paar minuten te gaan probeerden we onze achterstand in te halen, maar alles zat tegen, zodat ae/deze- wsiütrijd verloren. Zondag 24 jan. moeten we winnen tegen koploper Welden w&i'dft ëi terugkomen op de 2s plaats. .4 -.*• DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en deelneming tijdens het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa fllARTINUS KUIOPERS willen wij- u allen hartelijk danken. Het was voor ons een grote steun en troost. Een bijzonder woord van dank aan Pastoor Keulaerds en èe zuster. D. Kuypers-v.d. Pasch Kinderen en kleinkinderen. Castenray, januari 1982 Horsfcerweg 70 Uitelagern ONA II - Ketsera B Ketsers C - Swolgen C s Programma: Boems Deu B - Katsers B Keteers C - fïliddelijk C 6-5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7