l mburqs FAN FARE ''Dor psklank" 11 Inderdaag, sinds zaterdag ,1.1. mag onze fanfare zich Limburgs Kampioen noemen in de 9e afdeling sectie fanfare. In het Cultureel Centrum "De Haandert" te 'Tegelen slaagden onze muzi kanten o.l.v. Jan Bartels erin 292i pt. bij elkaar te musiceren, ruim voldoende om de bruine kampioenswimpel in de wacht te slepen. Na de uitvoering van het inspeelwerk verkoos de jury te horen "Ouver ture Facile" van M.J. Cerfontaine en "Ouverture de Mai" van Robert Clérisse. Voor het eerste werk werd 19?. pt. behaald en voor het tweede 195? pt. De juryleden waren bet erover eens, dat onze fanfare een mooie prestatie leverde en dat er veel perspektief is voor de toekomst. Uiteraard wensen wij alle muziekanten en zeer zeker ook de dirigent van harte proficiat met dit geweldige succes. Receptie t Naar aanleidign van het behalen van het Limburgs Kampioenschap in de 9e afdeling zal onze fanfare receptie houden op zaterdag 30 januari van 20.00 - 21.30 uur. - Tijdens deze receptie zal cbor eer, afvaardiging van het Bondsbestuur officieel de bruine kampioenswimpel overhandigd worden. Repetitie Door activiteiten van andere verenigingen op de vrijdagavond komen we een beetje moeilijk te zitten met onze wekelijkse repetities. Vandaag (15 jan.) is er geen repetitie. De eerstvolgende repetitie is op donderdag 21 jan. bij H. van Rhee om 19.30 uur. De muzikanten worden verzocht dan hun Carnavalsmuziek sr.ee te brengen. Ook krijgt men dan een lijst van muziekstukken die nog in de map kunnen blijven.. De rest kan ingeleverd worden. Zorg ook dat je lessenaar en het marsboekje voorzien zijn van je naam. - Alle repetities op vrijdag beginnen voortaan om 20.00 uur. Zondag 1? jan.: Donderdag 21 jan. Zaterdag 23 jan.: Zaterdag 30 jan.: Zaterdag 6 maart: Zondag 28 maart: Repetitie 31aaskapel. Aanvang 11.00 uur Eerstvolgende repetitie bij van Rhee, om 19.30 uur Serenade Prins Carnaval. Tijdens deze avond zullen fanfareleden oberen. Aan de beurt is groep 3« Receptie Opluisteren huwelijksmis 19.00 uur). Onderling Solistenconcours v

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11