8 H.B.S. de Batavieren TE KOOP STG. JEUGDWERK Vrijdag 8 en zaterdag 9 januari wedstrijd Batavieren - Diana Venrsy. ï/ederlaagtoernooi Vrijdag 8 januari. Aanvang 19.30 uur. J. Hesen (fl. Kuypers Jacobs Q. Kuypers g, Tacken Kleeven fi. Weijs H. Balt-ussen J. Peeters Bertie Jacobs P. Smulders F. Emonts B. Emonts G. Kunen Zaterdag 9 januari aanvang 19.00 uur P. Kuypers g. Cremers &nt. Kuypers Smulders /—N Vissers Brouwers Leon Weijs A, Drabbels H. Cremers P. Reijnders H. Weijs Jos Weijs G. Weijs Dinsdag 12 jan. deelname openingsconcours bij St. Joris Leunen. ge zestalcommissie verwacht dat de schutters allemaal zoveel mogelijk njpegaan. vertrekken om 18.45 uur. Als u niet mee kunt, meldt u zich dan Wpl even af. Zaterdag 16 jan. wedstrijd Batavieren - S.H.S. Venlo. ■èfinvang 15.00 en 19.00 uur. CONIFEREN LAURIERKERS G. COLLIN Tal. 784 Danscursus De aerate dansles zal gegeven worden op donderdag 14 jan. a.s. Voorlopig is de aanvangstijd 19.00 uur en het einde 20.30 uur. Door omstandig heden zal over enkele weken de aanvangstijd verschoven worden naar 19.30 uur. Voor wie dit bezwaarlijk is, kan daar nu al vast rekening mee houden. De onkosten voor deze kursus bedragen 30,per persoon, te voldoen bij da eerste les in een enveloppe met daarop je naam vermeld. Aanmeldingen zijn niet meer mogelijk! Oud papier A.s. zaterdag 9 januari wordt het oud papier wser opgehaald. Uiilt u zo vriendelijk zijn dit goed verpakt of gebundeld aan da straat te zetten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9