p R A A MP FANFARE "Dorps klank" Op deze vraag zal morgen rond 1?-30 uur een antwoord gegeven worden. Dan namelijk volgt in Cultureel Centrum "De Baandert" te Tegelen de prijsuitreiking van de Provinciale Kampioenschappen in de afdelingen I t/m 9 van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. Door de 1e prijs met promotie naar de 3e afdeling, behaald op zondag II okt. S1 te Heerlen, is onze fanfare gerechtigd uit te komen in de 9e afdeling bijde Limburgse Kampioenschappen. O.l.v. dirigent Jan Bartels is de laatste weken intensief gerepeteerd om 3 muziekwerken dermate te kunnen uitvoeren, dat het vereiste aantal punten behaald kan worden. De 3 werken zijn: "Ouverture Facile" "Caravelle" "Ouverture de Mai" M.J. Cerfontaine Laurent Delbecq Robert Clêrisse De jury, bestaande uit de heren J. Claessens, is". Hautvast en P. Stalmeier, kiest vlak voor het optreden 2 werken, die vervolgens naar 6 onderdelen gejureerd worden, nl.: 1. Zuiverheid 2. Gehalte en verhouding van de orkestklank 3. Techniek, ritmiek en samenspel 9. Articulatie en frasering 5. Nuancering en dynamiek 6. Interpretatie, Om Limburgs Kampioen te kunnen worden, dient onze fanfare in totaal minstens 288 punten te behalen. D.w.z. dat per muziekstuk, per onder deel en per jurylid minimaal gemiddeld een 8 gescoord moet worden. Een niet geringe opgave, al mogen we gezien de goede voorbereiding en het resultaat in Heerlen (292.^ pt.toch wel hoopvol gestemd zijn. Aan de Limburgse Kampioenschappen doen dit keer slechts 9 korpsen mee. Ket programma ziet er als volgt uit: 15.00 uur 15.35 uur 16.10 uur 16.95 uur 10 vn Afd&ing 9 Fanfare "Dorpsklank" Castenray Afdeling 2 Fanfare "O.L. Vrouw in 't Zand" Roermond Afdeling 1 Harmonie "Diligentia" Bckelrade Afdeling Fanfare "St Caecilia" Guttecoven iilat jammer, als u niet van vis houdtiJii U zoucit zich anders iedere donderdag kunnen veru/annen met overheerlijke viaiii! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. VIS. ....VIS... .1/15... XJ-wi

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7