STG. JEUGDWERK S.V.C.- junioren Afd. K.J.B. Belhamels..jullie hebben waer club op 5 januari van 6 tot 8 uur. Omdat ujg gaan knutselen, moeten jullie oude klaren aantrekken. Nemen jullie je klapper raea? Poetsbeurt groep 1. José en Petra. Afd. Tijdverdrijvers oud_gagier Van verschillende kanten is ons gevraagd het oud papier vaat eerder op te halen, lüelnu, zaterdag 9 jan. zal dit meer gebeuren. danscursus IDegens een te gering aantal deelnemers zal de danscursus niet doorgaan. Gra degenen, die helemaal niet kunnen dansen, toch ds gelegenheid te gaven enkele dansen te leren, is Nel Janssen bereid gevonden een "cursus" te geven. Degenen, die hiervoor interesse hebben,kunnen zich tot uiterlijk 4 jan. opgeven bij Nel Janssen, tel. 52-0. Gedacht u/ordt aan maximaal 20 deelnemers. De cursus zal, afhankelijk van de vorderingen die gemaakt morden, ca. 15 lessen omvatten. De kosten voor zaalhuur en een concumptie gaan ca. 35,per persoon bedragen. De eerste les is op maandag 11 januari a.s. en begint om 19.00 uur en duurt tot 1 20.30 uur. De jongens en meisjes, die zich reeds hebben opgegeven voor de cursus van dansschool Janne van Rooy, dienen zich af te melden, als ze niet aan de cursus van Nel Janssen willen deelnemen. contributie A.s. zaterdag- en zondagavond wordt iedereen waer in de gelegenheid gesteld om de contributie voor 1982 te voldoen. Bij het voldoen van de contributie, die voor het ia en 2e kind uit één gezin 15,bedraagt en voor het 3e kind 12,50, dient" men het pasje mee te brengen. Denk erom, dat je pas -lid benty.als je' de contributie hebt voldaan.!!! Tijdverdrijven Zaterdag 2 jan. o.l.v. mevr. Luykx en Mevr. Tielen, Horsterweg 29 an 27. Zondag 3 jan. o.l.v. fflevr. Strijbos, KI. Oirlo'3 en ffievr. Strijbos, Hoensel 3. Zaterdag 9 jan. geen tijdverdrijven i.v.m. jeugdvórstenbal. Zondag 10 jan. o.l.v. ftievr. Rambags en fflevr. Derkx, Loliebeekweg 7 en 33. WIJ MENSEN IEDEREEN EEN VOORSPOEDIG 1982. V- ££22£S!EÜ!S_i9_j§0z. Zaalvoetbal in de lüetteling te Venray: E-teara: 7.30 - 8.30 u.. Vertrek 7.00 uur. D-team: 8.30 - 9.30 u. S.00 uur. De jeugdleiders mensen alle spelers een v$p,i;spcedig en sportief 1982 toe! Jsggrileiders: maandag 4 jan. jeugdleiders vergadering bij Th. Jacobs. Aanvang: 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 4