9 LAGERE SCHOOL DAMESKOOR P.S.Z. 't STEKSKE TE KOOP £_Ê~3_2_I-§-iLüL§-!!f Sporttoernooi kerstvakantie Voor de scholen in de gemeente Venray worden in de vakantie 2 sport toernooien georganiseerd. Op 28 dec. een korfbaltoernooi voor meisjes (gymzaal Brükske). Eveneens 28 dec. een baskethaltoernöoi voor jongens (sporthal "toettelinj Ook van onze school doet aan elk toernooi een team uit klas 5/6 mee. De toernooien beginnen oir 9-00 uur en duren in ieder geval tot voorbij 'net middaguur! Supporters zijn welkom. Kerstviering t Woensdag 2/ dec. staat op school in het teken van de "Kerstviering". We beginnen om 9.00 uur met een H. Mis in de kerk (ook ouders mogen daar naar toe). Daarna zetten we in de klas de viering, in kleine groepen, voort. 1 Aansluitend begint dan de kerstvakantie. V Deze duurt van donderdag 2k dec. t/ia woensdag 6 januari. We wensen allen een ,fijn kerstfeest toe en een voorspoedig 1982! De leerkrachten. Hedenavond zingen wij enkele- kerstliederen tijdens de Kerstviering van L.V.B., bejaarden en Tijdverdrijvers. Graag zien wij al onze leden in uniform present om 19.50 uur in het Gemeenschapshuis. A.s. maandagavond repetitie om 20.00 uur. A.s. woensdagavond repetitie in de kerk na de Boeteviering. Proberen wij allemaal deze laatste .repetities voor Kerstmis bij te wonen De peuters en leidsters hebben vakantie tot donderdag januari a.s. Dus donderdag 7 jan. 1982 verwachten wij weer alle peuters. Aanmelding nieuwe peuters bij Ria Strijbos, tel. 722. Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een heel voorspoedig 1982. (tot 1.80 m.) 3GS OANSSEN Lollebasksueg 18, tel. 775 V sA-A V.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9