12 vervolg L.V.B. leden weer de jaarlijkse dan kan aanbieden aan Donderdag 1? december 3e les over kerststukjes. Dankt u eraan een ar. ander mee te brengen zoals b.v. hulst (met bessen) of ander groen, mandarijntjes, kaarsen, pepers, mesje tang, schaaltje, fles o.i.d. Kerstavond Vrijdag 18 december is meer de jaarlijkse kerstavond, die oie samen vieren met bejaarden an stichting jeugdwerk. iiJe zorgen voor een sfeervolle avond in sen feestelijk versierde zaal. De avond begint om 19.50 uur. Het eerste gedeelte wordt verzorgd door de L.V.B., het dameskoor en de K.3.B. Dan is er pauze met koffis, kerstbrood en chocomel. Het programma gaat na de pauze door met een toneelstuk van de tijdverdrijvers. De L.V.B. en de stichting jeugdwerk''hebben getracht een zo aantrekkelijk mogelijk programma te bieden. U bent dan ook allemaal van harte -welkom. Vlooienmarkt Nu verschillende mensen gaan verhuizen, zuilen ar beslist wel dingen zijn, die men niet meer gebruikt. Gooit u deze spullen a.u.b. niet weg, maar bewaar ze voor de vlooienmarkt. Als u geen plaats hebt, bel dan even een van de bestuurs leden van de L.V.B.dan wordt het bij u opgehaald. Dit geldt natuurlijk ook voor iedereen en ten allen tijde. Landelijke actie: "Neem een kind voor uw rekening" U/ellicht is het u bekend, dat het. kinderhulpprocrsmma voor de Derde Wereld: "Neem een kind voor uw rekening" ai 8 jaar kinderprojecten steunt. In die 8 jaar hebben inmiddels 22.000 gezinnen, groepen, scholen en verenigingen een besteding van ruim 13 miljoen gulden mogelijk gemaakt voor honderden projecten in Afrika,' Azië en Zuid-Amerika. Voor een bedrag van 20,per maand(of 240,per jaar) kunt u zo'n kind voor uw rekening namen. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met Ohr. Doost Claassen, tel. o73 - 144544, toestel 16. Kerstaktie In de week van 13 tot en met IS December wordt bij de rondgang gehouden voor kerstpakketten, die da L.V.B. zieken en bejaarden boven de 30 jaar. Bioemschikkursus Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF «J. t JONG Nusseieinstraai 28 Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12