8
L.R.V. "de eendracht
S.V.C.- korfbal
op het onlangs te Keterik gehouden veteranenconcours werd ons eerste
viertal van de veteranen tot kampioen 1981 uitgeroepen en behaalde
o- Jenniskens tevens het kampioenschap individuele dressuur.
Om deze ruiters met dit succes te feliciteren is er vanavond, vrijdag
dO nov., van 20,00 - 21.00 uur gelegenheid tijdens de receotie die
in het gemeenschapshuis gehouden wordt.
Na afloop van de receptie is er ruiterbal. Of men nu boogschutter of
voetballer is maakt geen verschil, iedereen is van harte welkom,
net orkest heeft belooft om met zijn allen er een echte gezellige
feestavond van te maken en dit zal men toch niet willen missen.'
--verzicht van de behaalde winst-of verliespunten tot 31 okt.
Willy Arts
Jan Classens
Sonja
Sgo
Diny Friezen Linda
Leo Jakobs Jessica
Karloes Philipsen Hans
Wins Classens
Jan Donders
J. Lucassen
J. Philipsen
Pierre Strijbos
Piërre Strijbos
Ben Wismans
Timco
Swallow
Ladylike
Phython
Python
Goidslager
Tracé
L+3 Annelies Classe
B+2 Jolanda Cox
L+3 Wiel Friezen
L+3 L Jolanda Luykx
L+9 Tom Philipsen
B+9 Jan Geerets
L+9 Piet- Hoeymakers
M-2 J. Philisen
M+9 Fr. Stiphout
L+2 Peter Strijbos
B+9 Wi» Tacken
B+2 Ben Wismans
ns Girl
Cindy
Beidy
Wilma
Donald Hex
Leonards
Rean
Jupiter
Oran
Pasja
Rex T
Romeo
B
B
L+5
B+ 3
L
M+3
L+3
Z 10
L+8
L+6
L+3
L+6
spr L
L+3
L+13
B+9
L+2
B
L+3
Maaskorf 1 - Castenray 1 9-2
Pupillen 1
Zaterdag 21 nov. Sporthal Grubbenvorst
Lottum 1 - Pupillen 1 Vak 1 11.30 uur
Dinghs, Castelostraat
vertrek 10.50 uur
Lucassen
Zaterdag 28 nov.
Venray
Venray
Horst
Merselo 1 - Junioren 1
Junioren 2 - De Merels 2
Pupillen 2 - Wittenhorst 2
Zegers - Versteeeen
Zondag_29 nov.
Horst
Horst
Erica 3 - Senioren 1
D.Ï.S. 3 - Senioren 2
11.30 uur
1000 uur
9.00 uur
19.00 uur
19.30 uur
Vak 2
Trainen_maandag 23 nov.
Junioren 2 Vertrek 19.10 uur bij de kerk
Jeucken - Jacobs - Philipsen
Pupillen 1 Vertrek 18.10 uur bij de kerk
Hoeymakers - Lucassen
Pupillerx_2^—_di.risda.fp 29 nov.
Oefenwedstrijd in Lottum.
Lottum 2 - Pupillen 2 Vertrek 18.00 uur bii de kerk,
j j