"i? Isë£i£^=2_»_5f§tenr££ 2 4-1 avenals vorig seizoen is Osstenray opnieuw met lege handen uit Blerick teruggekeerd. Was de S.V.C, formatie vorig jaar echter Kansloos tegen de zwart getinte Blerick ploeg, afgelopen zon dag heeft er heel lang een sensatie in dê lucht gehangen. Tot pakweg 20 minuten voor tijd koesterde S.V.C. namelijk een kostbare 0-1 voorsprong, nadat Joost Olaasens (zeer actief deze wedstrijd) in eendrachtige samenwerking met Jan Rambags de Blerick-achterhoede verschalkte, waarna'laatst genoemde het leer keihard en hoog in de touwen joeg» Theo Houwen (lobje) en Twan Fleurkens (mislukte kopbal) hadden de 0-2 daarna op hun schoen respectievelijk hoofd, maar helaas het zat- beide spelers niet mee. Bat laatste kan overigens ock gezegd worden van Christjan Broere, want zijn ongelukkig teruggespeelde kopbal werd onderweg naar de veilige armen van de érg sterk keepende Jan Saris, onderschept en via de paal in het net getransporteerd; 1-1 reen direct hierna de Blerick voorhoede uit een vrije trap schitterend scoorde, was het S.V.C.-verzet gebroken. ?e zakte als een plumpudding in elkaar, probeerde de gelijkmaker nog wel te forceren, maar kreeg de kous bij Blerick-uitvalien nog twee keer op de kop. Boffe ellende dus na afloop in de kleedkamer. De Blerick- zege was verdiend, maar veel te hoog uitgevallen! En had de S.V.C, ploeg nog even langer stand gehouden onder de constante druk, dan was de uitslag zeker een andere geweest. Positief en verheugend was afgelopen -zondag echter de posi tieve instelling van de Castenray-elf Daarom was het temeer zo verdomd jammer, dat de terechte beloning na afloop uitbleef» Helaas, Oscar ia er nog steeds een beetje ziek van maar wenst Castenray 2 aanstaande zendag alle mogelijke sterkte toe in de moeilijke derby tegen B.I.S. OSCAR VAN PUFFEIEN. iS_5_z_S§§ï£iiE§y_2- 1 Castenray maakte er weer eens een rommelige partij voetbal van. Het leek alsof bijna iedereen die middag: vast zater werd veel *e weinig werk verricht en te laat gereageerd. Zelfs toen we al vroeg in het begin op eer. "1-0 achterstand werden gezet, bleven we, wat we anders toch niet gewend zijn, op hetzelfde slechte oei! verder voetballen. Als we tegen Sparta 5 op dezelfde energieke manier hadden gevoetbald als we toch meestal doen, dan hadden we met gemak dik kunnen winnen. Maar ja het kwam er die middag niet uit. Dit wil niet zeggen dat we totaai geen kansen gehad hebben; die waren er genoeg, maar ook onze schutters lieten het afweten. Haar in de laatste 10 minuten wilde ledereeen toch nog even alles op alles zetten om de gelijkmaker te forceren en waarachtig in de allerlaatste seconde ging de tegen stander toch nog letterlijk en figuurlijk door deknieen. Uit een corner werd de bal slecht weggewerkt eri toen werd het even gelukschietenwant om een gaatje te vinden door een kluwen van spelers heen heb je geluk nodig, lot cx toe werd de bal op de lijn gekeerd. Uiteindelijk was het toch weer Jan Houwen die het gaatje vond en de bal over de lijn tikte. Be goed-leidende scheidsrechter liet nog de aftrap nemen en floot toen af. Castenray 3 kor. weer lachen al hadden we er weinig reden toe. Be volgende week zullen we er beslist anders tegen aan moeten want anders gaan we terug naar af.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12