STG. JEUGDWERK -£-!~.!iifé2erdriil*-rer6 BILJARTCLUB Vrijdag- 13 nov. is er St. Maartensvuur. We beginnen om 18,30 uur in het dorp met een optocht. Ie hopen dat iedereen een mooie fakkel maakt. Dan lopen we naar het vuur oooer begeleiding van St. Maarten, die daar dan het vuur aanmaakt. Wij zorgen voor cacao {0,30} en krentenbrood (0,50) Zaterdag 1*» nov, tijdver drijver. o.l.v. mevr. Geerets, Tunnelweg 7 mevr. Friesen, Matthiasstraat 17 Zondag 15 nov. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Weils en mevr. Peijnders Lcllebeekweg 42 en 38 zaterdag 2.1 nov. hebben we een St. Kicolaasavond georganiseerd m.m.v. "Time-machine" Voor de best verklede sinterklaas of zwarte Piet hebben we een surprise. We 'nopen dat iedereen leuk verkleed komt. Sinde 23,00 uur. 1 Zondar 22 nov. is er kindermarkt Hengen die allerlei dingen kwijt willen, dan kan men zich opgeven bij H. Dinghs. De snullen worden dan opgehaald en verkocht ten bate van de tijdver drijvers, hen kan de spullen ook zelf verkopen en dan kan men terecht om 1.3.00 uur in het Gemeenschapshuis. Je kindermarkt begint om 13.30 uur. Men kan er ballengooien 3* voor ƒ1,-; grabbelen voor 0,75; raden hoeveel erwten er in een pot zitten 3x voor ƒ1,- en schaatsen ruilen of vericoperu 's Avonds tijdverdrijver, o.l.v. mevr. Dinghs, Tunnelweg mevr. Pesters, Lollebeekweg. Afd._K.J.B; Saterdag V* nov. wordt de jaarlijkse poppenactie gehouden t.b.v. de Invalidenbond Om half twee worden de leder, voor deze actie in het clubhuis verwacht. De leidsters. Uitslagen: Ketsers 8 - üianssum 8 7 - 4 Siaolgen C - Ketsars C 4-7 Het B-team van de Ketsers behaalde afgelopen meek een fraaie overwinning op kop loper ONA uit Üianssum. Vooral het sublieme spel van dan Classens uiakte veel bewonde ring. In 15 beurten (gem8,53) veegde hij zijn tegenstander, die slechts 16 caramboles wist te scoren, van het groene laken. Ook het C-team boekte een goede overwinning en lijkt nu op de goBde iaeg. Programma Oirlo C - Ketsers C Ketsers B - Coppus B

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5