12 ^astenray_l -Leuren 3 1 - O fl - 0) v -■ Castenray 1 heeft tegen Leunen 3 weer een slechte wedsttijd gespseld. Beide teams hadden voor rust weinig kansen. In de 16e min ontsnapte Castenray echter aan een achterstand, toen aen hard schot buitan be reik van de keeper op de Duitsnkant van de paal terecht kwam. Op dezelfde manier kwam ook de tegenstander aan aen achter stand. ffiaar in de 39e rain, was het dan toch raak. Het doel punt ward gescoord door Karei Houwen. Daarbij werd de bal echter nog door een tegenstander van richting veranderd. Na rust kwam Castenray iets beter uit de verf en kreeg ook enkele kansen, die helaas onbenut werden gelaten. 10 iïlin. voor hst einde van de wedstrijd moest een speler van Leunen vroegtijdig het veld verlaten wegens het slaan van een tegenstander. Ondanks de slechte wedstrijd wist Castenray dus toch de volle winst binnen te halen. A.s. zondag de topper Swolgense Boys 1 - Castenray 1. Aanvang: 14.30 uur. S.V.C. 2 - Wittenhorst 6 0-3 Nederland hoeft niet langer te vrezen. Mocht het huidige kabinet van Agt opnieuw ten val komen, wat met het oog op een komende gladde winter best gebeuren kan, dan staan de orvolgers gereed. Afgelopen zondag werd namelijk de K.Z.P. (Kastenraaise Zwam Prutsers) opgericht. De formateurs Dries (Jos) Janssen en Joop (Thei) Jacobs zijn zelf de voornaamste kandidaten voor de posities van minister-president en vieze (vice) minister president en willen vóór a.s. zondag de volgende 13 namen aan Hare Majesteit de koningin voorleggen. Ais minister van vervoer Jozeph Swismans of Antwan Kwuypers. Als minister van de frisse dranken X. Nebbei Ais minister van offensieve zaken Jan Bamrags of Twanus Truerkens. Als minister van Sportzaken Theo (Tarzan) Thouwem. Als minister van buitenlandse zaken Jan Fiaris. Ais minister van Binnenlandse zaken Frans de Zwerver, Als minister van bewaking ter voorkoming van diefstal Peter (dag fiets) Peugeot. Als minister van Bouwtuin Jan Spruitje Tielen, Als minster van Ambtenaarszaken Hubie - vulpen - van Rhee. Als minister van ruimtevaart Joostje - Apollo - Classens. En als minister van Defensiezaken Chrit Knal Broere. Het zal U duidelijk zijn geworden; er is afgelopen zondag tijdens het verloop van de wedstrijd S.V.C. 2 - Horst 6 meer gepraat dan gevoetbald, hetgeen in de score tot uitdrukking is gekomen. Horst voetbalde met meer verstand, terwijl Castenray erin slaagde enige riante mogelijkheden in de'tweede helft om zeep te helpen. Oscar heeft weinig trek nog lang over deze verloren partij na te babbelen, dat is al uitvoerig gebeurd in "Castenray" (Den Haag]! "Vandaag". Iedereen heeft op zijn manier beterschap beloofd en gaat er zondag een lekkere pot ven maken tegen Blerick, onder het motto; "Jongens, dicht die kop, maar wel d'r op" (de bal dan hé I OSCAR VAN PUFFBLEN.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12