BILJARTCLUB 10 lastenray 5 - Hegelsoia 6 (0-6) 1-3 Het vijfde elftal heeft de weelde van de overwinning tegen Kronenberg niet kunnen verdragen en werd weer met de neus op de feiten gedrukt. Of waren er andere oorzaken aan te wijzen voor de forse nederlaag tegen Hegelsom Het weer was inderdaad niet best maar het voetbal nog veel slechter. Het plaatsen en aannemen van de bal lukte maar zelden en Hegelsom dat technisch beter speelde wist dit op juiste wijze af te straffen.Met rust stonden we al hopeloos achter en we konden alleen maar proberen deze achterstand te behouden en niet nog verder weg te zakken. Onze aanvoerder bleef echter alles optimistisch bekijken want zoveel goals tegen i's toch altijd nog goed voor het spaarvarken. Toch ging het na rust iets beter en wist Huub Strijbos zelfs nog tot scoren te komen hetgeen duidelijk verdiend was. Al met al was het een matige.- vertoning en we kunnen alleen maar hopen dat de ijlings opgetrommelde reservespelers het nu niet meer voor gezien houden want dan is ons vijfde elftal ten dode opgeschreven 1 Laten we proberen dit alles snel te vergeten en zondag weer fris aan de wedstrijd beginnen zodat we weer een puntje aan ons magere totaal kunnen toevoegen. We hebben wel êên troost niet allen het vijfde elftal heeft verloren maar ook andere elftallen hebben er niet al te veel van terecht gebracht op deze eerste zondag in november. -kieper- Castenray 1 - HRC 2 Castenray heeft tegen HRC 2 een matige(nog zacht uitgedrukt) wedstrijd ge speeld. Verschillende kansen werden in het begin onbenut gelaten. Bij het doelpunt van Castenray in de 36e min. moest zelfs nog een HRC-spelers aan te pa3 komen om het kariuei af te ronden. Castenray was echt niet de mindere van HRC, maar het ontbrak aan vechtlust. Bij HRC urns die vechtlust ar mei en daarom 4* heeft HRC 2 deze meflsörijd ook gewonnen. Toch ging Castenray met een 1 - o stand de rust in. f In het eerste kuiartier van de tweede helft kwam Castenray er nist aan te pas. Er was van de zijde van Castenray (ook wel van de tegenstander) veel balverlies. Onnodig balverlies. In de 16e min. mist HRC 2 de gelijkmaker te scoren en in de 35e min. de stand zelfs op 1 - 2 te brengen. Zo ging Castenray in de wedstrijd tegen HRC roemloos ten onder. Volgende wedstrijd a.s. zondag 8 nov.: Castenray I - Leunen 3; 14.30 uur. yit§iSS§Di Ketsers C - Sevenum C 7-4 Oirlo B - Ketsers B 6-5 Programma: 10 nov.: Ketsers C - Vriendenkring «J'looi 12 nov.: De Groene Lantaarn - Ketsers B

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 10