LAGERE SCHOOL Vormsel In overleg met het Bisdom is het Vormsel van de 6e klassers voor dit schooljaar vastgesteld op saterdag 15 mei 1982 om 17.00 uur. Herfstvakantie Komende week van 19 t/m 2> oktober is er herfstvakantie I NP ORKA T OVER i)E SCHOP LG 2 R I.; Hi BIBSZO R G Schoolarts mevr. Boersma. Assistente ijsevr. Slagter Adres Be Ciockert, Bergweg 4, Venray. 5el. 83106. Schooljaar '61 - '62. Planning September - oktober - november algemeen ondersoek van de be klassers. December - januari - februari algemeen onderzoek van de oudste kleuters. Maart tot einde schooljaar - ogen, oren onderzoek van jongste kleuters, op BChool. Bericht aan ouders indien het resultaat onvoldoende is, - kontrole onderzoek op school van diverse leerlingen, op kleine afwijkingen, naar aanleiding van vroegere onderzoeken. üp verzoek van leerkrachten ook kontroles van ogen of oren. Bit kan ook op verzoek van de ouders al of niet via de leerkrachten. - inentingen van Q-jarigen voor D.T.P. en 11-jarige meisjes voor Rubella (rode hond). - Tweede klassers. Nog niet beslist of een algemeen onderzoek of een gedeeltelijk onderzoek (ogen-oren- lengte-gewicht) zal plaatsvinden. Activiteiten door het genele jaar - Onderzoek op verzoek van ouders of leerkrachten. Bijv. naar aanleiding van klachten die voor het schoolgaan problemen kunnen geven (b.v.oren) of naar aanleiding van klachten die samenhangen met het schoolgebeuren b.v. buikpijn, slapeloosheid). - Onderzoek voor de sportkaart. Leerlingen die een eportkaart nodig hebben en die geen geldige kaart meer hebben van het laatste onderzoek, kunnen kontakt met ons opnemen. - Inspectie van leerlingen bijv. op hoo£dluis. NB. Tel. kontakt. 1. Bij voorkeur 's morgens, op dinsdag de hele dag. (na januari '62 op donderdag)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9