^r L.R.V. "de eendracht" L.V. B. J. t JONG Vanwege d.8 zware regenval van verleden zondag is het veteranenconcours in Meterik niet door kunnen gaan. De bedoeling is om dat nu de komende zondag - bij goed weer - te houden. Recegtie Leonie Verstappen, Meterik - kampioene tuigpaarden N.K.3. voorgereden door dames - houdt zaterdag 17 oktober a.s. receptie van 20.00^- 21.30 uur in café 't Hukske" te Meterik. Wiel Heber - N.K.B. kampioen springen zwaar - houdt zaterdag 17 oktober a.s. receptie van 19.00 - 2*1.00 uur in de manege te Kaasniel. Dinsdag 20 oktober om 20.OG uur algemene vergadering van "De Eendracht" in het clublokaal. Bloemschikcursus De 1e les is op donderdag 22 okt. om 20.00 uur bij van Rhee. Wilt u voor de eerste les meebrengen; draad, scherp mesje, kleine tang en degenen die nog zelf wat bloemen in de tuin hebben, kunnen deze ook meebrengen. de schouwburg. Op 28 okt. zal Dr. van Rens, geneesheer-directeur van het ziekenhuiste Venray, een avond verzorgen voor de leden van de L.V.B. Het onderwerp van deze avond zal zijn: "Het functioneren van een zieken huis" Veranderingen in het ziekenhuis kunnen alleen gebeuren door druk en belangstelling van buitenaf. Als wij als organisatie iets willen bereiken voor onze gezinnen, zullen wij die avond een volle zaal moeten laten zien. Aan deze avond zijn voor de leden geen onkosten verbonden. Alleen consump ties zijn voor eigen rekening. Opgeven voor 25 okt. bij Gis Stiphout. Op k november wijnavond door Dr. Kremer Nadere gegevens in de "Schans" van volgende week. Voor a! uw dak-, zink- an ioodwerkzaamheden -5 r DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-Amerioa Teiefoon 04764-814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 7