15 Castenray 1 - Montagnards 2 - j Castenray heeft afgelopen zaterdag tegen Montagnards een uitstekende wedstrijd gespeeld. Er werd goed gecombineerd. In het begin van de wed strijd had Castenray het bijzonder moeilijk met de tegenstander. Al in de tweede minuut kreeg Bergen een goede kans. Een kopbal tegen de onder kant van de lat, kaatste weer terug het veld in. In de 9e minuut kwam er op rechts een uitval van Castenray. Jan Emonts speelde de bal door naar Kiek Buddiger. Deze schoot keihard op goal, een ware spetter, en bracht de stand op 1 - 0. Nog in dezelfde minuut maakte Bergen gelijk 1-1. In de 15e minuut kreeg Bergen weer een uitstekende kans, maar ook deze bleef onbenut. Castenray wist de kansen beter te benutten. In de 22e minuut legde Huub van Rhee de bal terug op Jan Enjonts. Deze maakte het karwei goed af 2 - 1 Even later was het bijna weer raak. Een prachtige kopbal van Niek Buddiger ging net over. Jammer. In de 33e minuut was het dan toch weer raak. Huub van Rhee kwam vrij voor de keeper en schoot de bal tussen de benen van de keeper door 3-1. Een paar minuten voor het rustsignaal kreeg Huub nog een prachtige kans, maar de keeper van Bergen wist met kunst en vliegwerk het doel schoon te houden. In de tweede helft kreeg Castenray het veel moeilijker. De gasten zetten Castenray goed onder druk en dat resulteerde in de 10e minuut al een doelpunt voor Bergen. Wim Künen werd door een prachtige kopbal van de tegenstander verslagen. Hij was daarbij kansloos 3-2. Castenray was door deze treffer geenszins aangeslagen en speelde haar eigen spel. In de 26e minuut was het weer raak en was het Niek Buddiger die scoorde k - 2. Een minuut later kreeg Bergen een panalty toegekend. Sjaak Stiphout maakte in het strafschopgebied ongelukkigerwijs hands. De penalty werd door Bergen goed benut. Zo werd de wedstrijd beëindigd met een eindstand van k - 3 en daarmee bekert Castenray verder. Tienray k - Castenray 5 1-5 Castenray 5 heeft er in Tienray een mooie oefenpartij van gemaakt. Het eerste half uur waren beide elftallen aan elkaar gewaagd, maar geleide lijk werd uastenray toch sterker. Onze achterhoede was goed op dreef, met een uitstekende doelman als Leo Buddiger, en ons middelveld bediende de voorhoede goed, waaruit ook goede kansen kwamen. Maar het duurde nog tot 10 minuten voor rust, voordat Jan van Rhee zijn eerste goal kon maken door een goed aangespeelde bal van Jan Volienberg. 0 1 was tevens rust. De tweede helft, de verlichting was inmiddels aangemaakt en weer uitgegaan, wist Wim Classens de bal te bemachtigen, gaf hem door aan M. Baltussen, die op zijn beurt J. van Rhee bediende en het was 0-2. Inmiddels liep bijna iedereen met een brandende kaars in de hand en was het allemaal niet duide lijk meer te zien en daar profiteerde Tienray van; 1 - 2. Met behulp van de kantinebaas kwam de verlichting toch nog aan en toen kwamen de doel punten pas los. R. Künen plaatste de bal neer J. van Rhee en dat was 1-3. Inmiddels had K. Geerets de plaats in de het doel ingenomen voor L. Biiddiger. Via een lange bal van M. Volienberg naar M. Baltussen en daarna naar J. van Rhee was het 1 - 'j. Het mooiste doelpunt was echter een verre trap van L. Buddiger naar R.Kunen, die hem doorspeelde naar Jan van Rhee en het was 1-5. Tevens de eindstand. Zondag thuis tegen Hegelsom 6, waar we nog een appeltje mee te schillen hebben. Suecesi "Iemand die het heeft meegemaakt".

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 15