TO S.V.C.- junioren Uitslagen zaterdag 10 oktober Swolg. Boys A - Gastenray A Brughusia C - Gastenray C Castenray D - Sparta P3 Merselo S - Gastenray E ££2SEa22a_£2£££da5 oktober Venray kk - Gastenray A Castenray C - vrij Swolg. Boys I) - Castenray D Castenray E - Swolg. Boys E 11 15.00 uur Vertrek 1^.00 uur 11.00 uur Vertrek 10.00 uur 10.00 uur Castenray A Castenray C. was duidelijk nog een maatje te klein voor Swolgen, dat een regelmatige 5-2 overwinning behaalde. Gelukkig had Tony Camps het vizier goed open staan en schoot 2x raak. Hiermee en met een gevaarlijke schuiver van Toine Strijbos zijn de hoogtepunten van deze wedstrijd wel genoemd. In een spannend bekerduel heeft de gelukkigste gewonnen. Een zeer snel op en neer gaand spel bracht Castenray op een 0-1 voorsprong. Een mooie voorzet van Mike Kleeven werd door de goed oplettende Jos Heidens verzilverd. Even later kwamen we bijna op 0-2, maar de lat stond succes in de weg. Vlak voor rust kwam Brughusia verdiend op gelijke hoogte. Na de rust aan beide kanten kansen, waarvan 3rughusia er een van wist te benutten. Eindstand 2-1. Castenray E maakte het zichzelf moeilijk tegen Merselo dat op voorsprong kwam door een eigen goal van keeper Eddy Philipsen. Marco Classens zette die achterstand om in voor sprong door 2 doelpunten, maar opnieuw kreeg Merselo hulp van onze keeper en kon zodoende op 2-2 komen. In de verlenging die nodig was, had Merselo niets meer bij te zetten en Marco bepaalde met nog eens 3 goals de eindstand op 5 - 2, zodat de E verder bekert

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 11