Africa j=-v.c.=2 b Het blijft een wisselvallige ploeg dat S.V.C. 2, want na een prima prestatie volgde vorig seizoen grif een mindere wedstrijd. En zie, die tendens zette zich afgelopen zondag voort in de ontmoeting tegen het gepromoveerde America, wat een verdiende overwinning boekte, laat dat duidelijk zijn. De geel hemden waren afgelopen zondag bijna voortdurend iets feller dan de meeste Castenray-speiersdaarbij opgeteld het feit dat met name de S.V.C.-voorwaartsen Vrouwe Fortune niet aan hun zijde vonden, en de 2-0 nederlaag is voor 75 verklaard» Toch had het inderdaad allemaal heel anders kunnen lopen als Twan Fleurkens en Huub van Rhee in de eerste helft iets gelukkiger waren geweest bij hun doelpogingen. Maar zelfs de paal weigerde zondagmiddag iedere medewerking. En toen America direct na de pauze twee maal kort achter elkaar kon scoren, liep S.V.C, het resterende half uur de gemiste kansen uit de eerste helft, zichzelf en America 5 achterna. En dat was toch wel een tikkeltje teveel van het goede voor de Castenray-reserves die - zeker in de tweede helft - strijdend ten onder zijn gegaan. Jammer, maar ondanks de voorbeeldige inzet van een aantal spelers, zat er afgelopen zondag niet meer in. Tenslotte nog wat vergelijkingsmateriaal met de situatie vorig seizoen; Toen4 gespeeld, 1 gewonnen, 1 gelijk, 2 verloren; doelcijfers 6-8. Nu4 gespeeld, 2 gewonnen, 0 gelijk, 2 verloren; doelcijfers 8-8. En om dan toch positief te eindigen; de start was iets beter in vergelijking met het vorige seizoen. En is dat niet mooi meegenomen zo vlak voor het competitie vrije weekeinde? Resia 3 - Castenray 3 castenray 3 leed tegen Resia een i - nederlaag, die enigszins geflatteerd was voor Resia. De baste mageiijkhsc.en maren duidelijk voor de Castenrayse ploeg weggelegd, maar helaas was scherpte er niet bij de schutters. Resia daarentegen wist wel raad met eer. van de mogelijkheden, ten treffer, die voor Castenray 3 de genadeklap bisek ta zijn, want vanaf dat moment was er van geor ganiseerd voetbal geen sprake meer. Het samenspel was voor sommige spelers weer eens ver te zoeken en dan gaat er voor de spelers, die zich vrij lopen, de lol er af. Goed, het derde leed oen nederlaag, die we voor een groot gedeelte bij ons eigen moeten zoeken en oat proberen we de volgende keer te voorkomen in de vriendschappelijke wedstrijd tegen hegelsom 3. OSCAR VAN DUFFELEN. Duffie J. JONG C-Ö Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6