SBHFI1S PAROCHIE NIEUWS DORPS BLAD VOOR CASTENRAY jaargang nr. 10 WEEKBLAD 1981 Redaktie-adrBs: Castelastraat 4 Inleveren copy: tot dinsdag IS.00 uur kr, 39^ S oktober 1981 Misdienaars: Luc Yennekens en Heb VeysEdwin Binghs en Stefan Bloemen; Marcel Buykers en Urban Vollebergh. Zaterdag Zondag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 18.4b uur Rozenkransgebed, met aanbeveling van ingezonden intenties. 19.00 uur Leida Duykers-Vullings (Buurtbewoners 8.00 uur '/oor het geestelijk en tijdelijk welzijn van alle parochianen, ter ere van O.L.Vrouw van Altijddurende Bijstand. 10.00 uur Willem van der Sterren (van collecte). 19.00 uur Voor Pater H.Kuyerts ,0.F,K, (praeses), 6-9-'81 overleden 8.00 uur Overleden familie Strybos-Strybos, Tevens Int.'7'offeraars. 8.00 uur Ter ere van de H.Geraröus» 1 1 uur Gezongen huwelijksmis tot intentie van het bruidspaar Henny Cremerc en Gerard Rouwen;. 16.43 uur rozenkransgebedmet aanbeveling van ingezonden intenties, 19.00 uur Voor de overleden familie Gellings. 1. Zaterdag 10 October a.s. zal do. Eucharistieviering om 15.00 uur niet alleen wor- den opgeluisterd door ons dames-zangkoor maar ook door onze fanfare. Aan de hand van oude en nieuwe kaarten - daarbij geholpen door dhr. Stybos (Lolle- beekweg 15) - hoop ik er in--geslaagd te zijn de grenzen van de parochie in teke- kening te hebben gebracht. Ik heb zelfs de kadasternummers kunnen aanbrengen wel ke in de brief van Mgr. Moors (1959) zijn aangegeven. Neem die brief nog maar eens ter inzage. Dan zult 0 zien dat deze bijna uitsluitend betrekking hebben op de grenswijzigingen waardoor Klein Oirlo in i960 definitief bij Castenray kwam. Of ik binnen de parochiegrenzen heel precies te werk ben gegaan, betwijfel ik. Het gaat uiteindelijk vooral om de grote lijnen. Be grenzen zijn in elk geval nauwkeurig, ./ie er binnen die grenzen wonen weten we intussen wel. In twijfelgevallen kunnen we het altyd nog uitzoeken. Nog zij opgemerkt dat de kadasternummers welke in de brieven van de bisschoppen genoemd werden intussen allen veranderd zijn. Gok straatnamen zijn veranderd. S. Graag zou ik een kennismakingsbezoek willen brengen, by die parochianen die ik tot nu nog niet bezocht heb. Gewoon ter nadere kennismaking.'Vat het- dus niet te cuxicieel op. Ik zeg dit omdat ik by deze de nieuwe, meest jongere gezinnen, zou willen vragen mij voor zo'n bezoek uit te nodigen op een dag en uur dat hen het meest gelegen komt. Dat uitnodigen lijkt inderdaad een beetje officieel. Ik vraag het echter alleen om pr^Wsche redenen. Ga ik zo maar op goed geluk af op stap, dan blijkt dikwijls dat menythuis is of dat het eigenlijk niet zo gelegen komt. Ik stel het ook op prijs oxa zo mogelijk hot hele gezin thuis te treffen. Overigens mag ook ieder ander mij op bezoek vragen, zeker als -daar een of andere reden voor zou zyn. Ik ben er tenslotte voor Bij voorbaat dani-i voor Uw medewer king.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 1