S.V.C.- junioren 14 Uitslagen zaterdag 3 oktober Castenray A - E.W.C. A 3 - k Castenray C - Meterik C 5 - 1 Castenray D - Stormvogels D 1-5 Merselo E - Castenray E 2-5 CASTENRAY E CASTENRAY A heeft in een spannende wedstrijd beide punten aan E.W.C. moeten toekennen. Na 25 min. was het Caro Versteegen die 1-0 liet aantekenen. Na 10 minuten was het echter weer gelijk. Vlak voor rust was het Henk Vollenberg die ervoor zorgde dat we met een voorsprong naar de thee gingen. Na de rust was het E.W.C. die door fel en snel voetbal de gelijkmaker al snel scoorde. Daarna kwamen ze zelfs nog op voorsprong. 2 - k. De wedstrijd leek beslist, maar door een doel punt van John Versteegen, 10 min. voor tijd, dacht Castenray nog 1 puntje te pakken. Dit lukte echter niet, zodat we nu uit k wed strijden k punten hebben. had het tegen Merselo moeilijker dan de uitslag doet vermoeden. Met de wind mee kwam Merselo al snel op een 1-0 voorsprong. Leon Strijbos maakte gelijk door uit een hoekschop ineens te scoren, maar Merselo maakte er vlak voor rust toch nog 2-1 van. In de tweede helft was onze voorhoede beter op dreef en via de hardwerkende Pascal Collin en Denny Wismans werd menige goede aanval opgezet. De weer uitblinkende Marco Classens bepaalde met doelpunten de stand op 5 - 2 en de 'fe over winning was een feit. Wie van uw zoons heeft er per ongeluk verkeerde spullen meegenomen? Laat dit even weten bij Wim Classens. Programma zaterdag 10 oktober Bekerprogramma 3rughusia C - Castenray C 13.30 uur Merselo E - Castenray E 10.00 uur Vriendschaggeli^k Swolg.Boys A - Castenray A 14.00 uur Castenray D - Sparta D3 11.00 uur vertrek 12.4-5 uur vertrek 9.15 uur vertrek 13.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 14