13 v/eruolg Fanfare - komende via de neutrale weg vanuit N. Limburg (Zelfkant), dan even eens Centrum aanhouden en onder de spoortunnel door, de 2e straat links (achterkant schouwburg). We hopen dat veel supporters onze fanfare met hun aanwezigheid een hart onder de riem zullen steken! Dirigent en muziekanten wensen we uiteraard alle succes toe! Concoursregleaient De jury in Heerlen bestaat evenals bij de eerste 2 Bondsconcoursen uit 3 personen, te weten de heren J.H. Claessens, H. van Lijnschooten en J, van Ossenbruggen. Zij beoordelen naar de volgende rubrieken: 1Zuiverheid 2. Gehalte en verhouding van de orkestklank 3. Techniek, ritme en samenspel 4. Articulatie en frasering 5. Nuancering en dynamiek 6. Interpretatie. Elk korps voert 2 werken uit, waarvoor door elk jurylid tot 10 punten per rubriek gegeven kan worden. Per jurylid zijn dus in totaal 120 punten te vergeven. Maximaal zijn in totaal 360 punten te behalen. De prijzenverdeling is als volgt: Voor de Vierde t/m de Eerste Afdeling 324 pt. of meer: 1e prijs met promotie en lof der jury 288 ptof meer 1e prijs met promotie 264 pt. of meer 1e prijs 228 pt. of meer 2e prijs 3ij minder dan 228 pt. volgt degradatie, uitgezonderd de 4e Afdeling. Voor_de afdelingen Uitmuntend» Ere en Superieur 324 pt. 1e prijs met promotie en lof der jury 306 pt. 1e prijs met promotie 288 pt. 1e prijs 252 pt. 2e prijs J Bij minder dan 252 pt. volgt degradatie. \J Muzikanten attentie Vanavond hebben we de laatste repetitie vó6r het concours. Bij deze generale repetitie, die ook voor publiek toegankelijk is, worden alle muzikanten, die ook in Heerlen meespelen, verwacht. Morgen 10 okt. komen de muzieklessen van dhr. Bartels en dhr. Schellens te vervallen. Deze lessen worden wel ingehaald. Morgenavond worden alle muziekanten om 18.30 uur in de kerk verwacht. Tot 18.45 uur zal er ingespeeld worden. Tijdens de mis spelen we in concoursvolgorde bij de Intrede, tussen Epistel en Evangele en tijdens de Communie. VEEL SUCCES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 13