10 Amper bekomen van de schrik werd Leunen opnieuw vol geraakt na een actie van weer .Huub van Rhee, die slechts ten koste van een overtreding binnen het zestien meter gebied kon worden axgestopt. Christian Broere mocht daarop vanaf elf meter zijn eerste competitie-doelpunt aantekenen, Toen direct daarop Jan Rambags doelpuntte op aangeven van 'iwan_ Fleurkens (hij zette twee tegenstanders voor schut aan de zijlijn) was Leunen klaar voor de knock-down., v-astenray bekeek de zaakjes daarna eens even en kwam - het slagveld overziend - tot de conclusie, dat rust in het spel orengen, voldoenne moest zijn, de riante voorsprong tot de pauze vast te houden. Dat gebeurde dan ook moeiteloos, mede doordat Leunen het laatste kwartier van die eerste helft, met een enorme keutel in de broek leek te voetballen, want de oranjehemden durfden geen enkel risico meer te nemen tegen het zeer slagvaardige Castenray. Na de thee kwam Leunen iets beter in de wedstrijd, zonder dat de hVG-voorsprong ooit echt in gevaar kwam. Jan Saris - die een betrouwbare wedstrijd speelde - moest halverwege de tweede helft toch nog éénmaal vissen, maar S.V.C. had zijn antwoord meteen klaar na een handsbal in het Leunense straf schopgebied. Huub van Rhee schoot zijn vijfde competitie treffer in tweede instantie binnen en dat betekende 1-4. Be tweede grote overwinning van de S.V.C.-reserves in het nog prille seizoen, was daarmee een feiti En dat is een uitstekend gevoel, dat kan Oscar U verzekeren! OSCAR VAN PUFFELEN. WANSSUM k - CASTENRAY 3 1-2 Het heeft lang geduurd voordat Castenray 3 loon naar werken kreeg tegen Wanssum 4. Al vanaf de eerste minuut werd er door ons team hard gewerkt om Wanssum zo mm mogelijk in hun spel te laten komen. Mede door dit goed storend voetbal wisten we met dikwijls voortreffelijk spel de tegenstander terug te dringen. Kansen deden zich in de eerste nexit voldoende voor, doch het vizier van onze scherpschutter stond voorlopig nog slecht afgesteld. We gingen dan ook enigszins teleurgesteld met een 0-0 stand de rust in. in de tweede helft bleek dat Castenray 3 nog voldoende reserve over had om met dezelfde ijver door te gaan. Doch al gauw kreeg ons derde een koude douche te verwerken toen een teruggespeelde bal door kieostriep verkeerd beoordeeld werd en toen via zijn arm de bal voor de voeten van een tegenstander rolde was een 1 - 0 achterstand een feit. :en hee.t het toen toch wel even moeilijk gehad, maar gelukkig stond onze verdediging met beide voeten op de grond en keerde elke aanval. In de 20e minuut kregen we de kans om de stand gelijk te trekken toen de scheidsrechter ons een penalty toekende omdat een Wanssumer de bal met de arm aanraakte. Duffie zelf benutte deze strafschop en bracht daarmee de stand op 1 - 1. castenray 3 bleek daarna toch meer conditie te hebben dan Wanssum en we kregen dan ook spoedig weer greep op het spel. Toen uit een voorzet van Paul Kuypers de bal doorgekopt werd naar Jan Houwen was voor laatstge noemde de weg vrij naar de goal. Hij maakte het karwei goed af en de laatste 10 minuten hebben we aan Wanssum geen kind meer gehad. oas~enray 3 had dankzij hun enorme inzet toch wel verdiend gewonnen. Volgende week gaan we bij Resia 3 op bezoek en als we dan weer met dezelfde inzet van start gaan dan zie ik het wel zitten tegen deze ex 2e klasser. Duffie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 10